kapat
Ruşeym Torku

İlaç gibi geldi!

  • Giriş Tarihi: 17.01.2013 17:14
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
İlaç gibi geldi!

Devre arası çalışmalarını değerlendiren Torku Konyaspor’un Menajeri Seyit İçgül, ‘Kamp çalışmaları bize ilaç gibi geldi. Bucaspor’u mağlup ederek ikinci yarıyı moralli başlamak istiyoruz’ diye konuştu.

TORKU Konyaspor’un Menajeri Seyit İçgül, iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirterek, ilk yarının son 4 haftasında yakaladıkları çıkışı devam ettirmek istediklerini söyledi. İçgül, Bucaspor mücadelesinin diğer maçlar gibi zor geçeceğini bildiklerini ve amaçlarının sahadan 3 puanla ayrılarak sezonun ikinci devresine moralle başlamak olduğunu ifade etti ve açıklamasını şöyle tamamladı. “İstediğimiz gibi bir ilk yarı geçiremedik. Birçok maçta yaşadığımız şanssızlıklar özellikle sahamızda oynadığımız maçlarda hesapta olmayan puan kayıplarını da beraberinde getirdi”.

“SON 4 haftada yakaladığımız çıkışla biraz olsun kendimize geldik. Devre arası bize gerçek anlamda ilaç gibi geldi. 12 gün boyunca yoğun tempoda çalışarak var olan eksiklerin giderilmesi noktasında çaba harcandı. 2 günlük izin sonrasında Konya’da lig maçı hazırlıklarına başladık. Şu an için Onur’un dışında sakatımız ve eksik oyuncumuz yok. Bu bizim için sevindirici. Sezonun ikinci devresine deplasmanda oynayacağımız Bucaspor maçıyla başlayacağız”.

“ZORLU bir deplasman bizi bekliyor. Çalışmalarımız galibiyet için. İlk yarının son 4 haftasında yakaladığımız çıkışı devam ettirmek ve hem sezonun ikinci devresine moralli başlamak, hem de zirveye biraz daha yaklaşmak istiyoruz. Bunu da başaracak güce sahibiz. Kendimize inanıyoruz ve futbolcularımıza güveniyoruz”.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > İlaç gibi geldi!
HABER YORUMLARI