Torku Jelifest

İbrahim Üzülmez’den ‘ayrılık’ açıklaması

  • Giriş Tarihi: 3.04.2016 11:48
  • Güncelleme Tarihi: 11:48
İbrahim Üzülmez’den ‘ayrılık’ açıklaması

Süper Lig'in 27. haftasında evinde Torku Konyaspor'a 1-0 mağlup olan Gençlerbirliği'nde teknik direktör İbrahim Üzülmez ile yolların ayrıldığı haberlerine genç çalıştırıcıdan yalanlama geldi.

üper Lig’de Torku Konyaspor’a mağlup olan Gençlerbirliği’nde Teknik Direktör İbrahim Üzülmez ile yolların ayrıldığı haberleri gündeme damgasını vurdu.

Gençlerbirliği ile 10 maçta 18 puan toplayarak müthiş bir form grafiği sergileyen İbrahim Üzülmez ayrılık iddialarını sert bir dille yalanladı.

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’ın yolları ayırdığı iddia edilen genç çalıştırıcı yenisafak.com Spor Servisi’ne konuştu.

‘Böyle bir şey yok’ diyen İbrahim Üzülmez’in açıklamaları

‘Asparagas bu haberler. Ben geldiğimde takım 15-16. sıradaydı şu an takım 10. sırada. Bu tür haberler, sıralamaya bakınca gerçek olmayacağı anlaşılır. Bu tür haberleri kim çıkartıyorsa yalan söylüyorlar. Böyle şey mi olur? Kulüpten bana söylenen bir şey yok. Şu durumda herhangi bir ayrılık yok. 10 maçta 19 puan alan bir takımdan bahsediyoruz benim görevden alınmam gibi bir şey olabilir mi? Bu tür haberleri çıkaranlar tamamen yalancı.’> Yeni Meram >Spor > İbrahim Üzülmez’den ‘ayrılık’ açıklaması
HABER YORUMLARI