Torku Jelifest

Hüsniye Erdoğan’dan Akşehir Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 19.11.2015 10:36
  • Güncelleme Tarihi: 10:36
Hüsniye Erdoğan’dan Akşehir Ziyareti

AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan Akşehir İlçe Teşkilatı’na ziyarette bulundu.

AK Parti Akşehir İlçe Başkanı A.Bahadır Örs, Belediye Başkanı Salih Akkaya, İlçe Kadın-Gençlik Kolları Başkanları, Yönetim Kurul Üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri ve partililer tarafından karşılanan Milletvekili Erdoğan, “1 Kasım Seçimleri sonrası teşkilatlarımıza teşekkür ziyaretlerinde bulunuyoruz. Allah razı olsun sizler gerçekten ciddi bir fedakarlık göstererek Akşehir olarak da büyük bir başarıya imza attınız. Allah’a ne kadar hamd etsek az, ülkemizi artık daha huzurlu günler bekliyor. Yükümüzün farkındayız, inşallah hep beraber çalışarak, gayret göstererek güzel hizmetlere imza atacağız” dedi.
İlçe Başkanı Örs de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Meclisteki yemin töreninde de bir kez daha şahit olduk ki ülkemiz çok şükür ki, Ak kadrolara sahip.1 Kasım tarihi ülkemiz için, tüm dünya mazlumları için gerçekten çok önemli bir tarih idi. Ve bu başarıyı Mevlamızın da takdiriyle hep beraber yakalamış olduk. Şimdi vakit her zamankinden daha fazla çalışma vakti” dedi.
Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya da, “Ben de sizlere yeni dönemde başarılar diliyorum. Hep beraber Konya’mız için ülkemiz için çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu.
Ziyaretin ardından Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan ve beraberindekiler Akşehir’den ayrıldılar.> Yeni Meram >Konya > Hüsniye Erdoğan’dan Akşehir Ziyareti
HABER YORUMLARI