Torku Jelifest

Hurtado beklentisi

  • Giriş Tarihi: 28.12.2018 14:00
  • Güncelleme Tarihi: 14:03
Hurtado beklentisi

Yeşil-beyazlıların ilk yarıda yeterince faydalanamadığı Perulu oyuncuyu Aykut Kocaman’ın çok beğendiği ve “2. Yarıda yeni transferimiz gibi olacak” dediği öğrenildi

Mutlu Akü

ATİKER Konyaspor’da büyük umutlarla transfer edilen Perulu 10 numara Paolo Hurtado için 2.yarı yeni bir başlangıç olacak. İdman eksikliği nedeniyle sezonun ilk haftalarında yeterli şansı bulamayan, tam oynamaya başladığı dönemde ise milli maçtaki sakatlığı nedeniyle kadroya giremeyen yıldız futbolcunun ikinci yarıda takıma yeniden döneceği açıklandı.

Sakatlığı geçen ve takımla çalışmalara başlayan Hurtado’nun devre arası kampında oynanacak hazırlık maçlarının tamamında forma giydirilmesi ve maç eksiğini tamamlaması düşünülüyor.

Yeşil-beyazlıların teknik patronu Aykut Kocaman’ın ise Hurtado ile ilgili görüşleri merak ediliyordu. Deneyimli teknik adamın Perulu oyuncuyu çok beğendiği öğrenilirken, “Ayaklarına çok hakim. Kilit pasları ise rakip için öldürücü nitelikte. İkinci yarıda ondan çok faydalanacağız. Konyaspor için yeni bir transfer olacak gibi” dediği öğrenildi. Yine takıma sezon başında dahil olan Evgen Opanasenko için de Aykut Kocaman’ın övgü dolu sözler söylediği ve oyuncuyu farklı bir pozisyonda oynatabileceğini belirttiği öğrenilirken, “ Opanasenko çok güçlü bir futbolcu. Kendisini parlatacağız” dediği ifade edildi.

TOLGA DURMAZ> Yeni Meram >Spor > Hurtado beklentisi
HABER YORUMLARI