Lanse Tur

Torku Jelifest

Hükümetten UEFA’nın kararına ilk tepki

  • Giriş Tarihi: 27.09.2018 17:05
  • Güncelleme Tarihi: 17:05
Hükümetten UEFA’nın kararına ilk tepki

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın Almanya'ya verilmesiyle ilgili, "Bu coğrafyada, bu topraklarda bu organizasyonun yapılması bu organizasyon adına çok kazandırıcı bir durum olacaktı ancak ülkemizin kaybettiği hiçbir şey yoktur." dedi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın Almanya’ya verilmesiyle ilgili, “Bu coğrafyada, bu topraklarda bu organizasyonun yapılması bu organizasyon adına çok kazandırıcı bir durum olacaktı ancak ülkemizin kaybettiği hiçbir şey yoktur.” dedi.

Hükümetten UEFA’nın Euro 2024’ü Almanya’ya vermesiyle ilgili ilk yorum geldi. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2024 Avrupa Futbol Şampiyonası’nın Almanya’ya verilmesiyle ilgili, ‘UEFA ve EURO 2024 açısından üzücü bir durumdur. Organizasyon anlamında gücümüz, kalitemiz bellidir. Tesislerimizin, statlarımızın yeniliği ortadadır. Ülkemizin kaybettiği hiçbir şey yoktur. Biz gençlerimizle, gençliğimizle yürümeye ve gelişmeye devam edeceğiz. Canımız sağ olsun. Bu coğrafyada, bu topraklarda bu organizasyonun yapılması bu organizasyon adına çok kazandırıcı bir durum olacaktı ancak ülkemizin kaybettiği hiçbir şey yoktur” dedi.> Yeni Meram >Güncel > Hükümetten UEFA’nın kararına ilk tepki
HABER YORUMLARI