kapat
Ruşeym Torku

‘Hırsızlıkları Örtbas Etmek İçin Bahçeli’ye Saldırıyorlar’

  • Giriş Tarihi: 24.02.2014 17:09
  • Güncelleme Tarihi: 23:25
‘Hırsızlıkları Örtbas Etmek İçin Bahçeli’ye Saldırıyorlar’

Milliyetçi Hareket Partisi Konya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Emin Altunel beraberindeki heyetle Kulu ilçe teşkilatını ve Cihanbeyli seçim bürosunu ziyaret etti.

Altunel Kulu ziyareti kapsamında Celep Köyü’nde de bir taziye evini ziyaret etti.

Cihanbeyli’de halkın yoğun ilgisiyle karşılaşan Altunel seçim bürosuna kalabalık nedeniyle uzun süre giriş yapamadı. Cihanbeyli belediye başkan adayı Hakan Taşpınar, Altunel’i Büyükşehir Belediye Başkanı olarak misafir etmek istediklerini söyledi. Altunel daha sonra Konya Ülkü Ocakları tarafından düzenlenen, Prof. Dr. Mezahir Avşar ve Doç. Dr. Caner Arabacı’nın katılımıyla düzenlenen “Hocalı Katliamı” konferansa katıldı. Altunel Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’ye yapılan hakaretlere değinerek, “Birileri hırsızlıklarını ört pas etmek gündemi değiştirmek için benim genel başkanıma saldırıyor. Benim genel başkanım ülkesi ve davası için evlenmedi. Genel başkanımızın nüfusa kayıtlı oğlu kızı yoktur ama şu iyi bilinsin ki onun milyonlarca evladı oğlu kızı var hepimiz onun evlatlarıyız” diye konuştu.

Daha sonra salondan ayrılan Altunel bir düğün törenine katıldı. Damat ve geline Türk bayrağına sarılı Kuran-ı Kerim hediye eden Altunel çifte bir ömür mutluluklar diledi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > ‘Hırsızlıkları Örtbas Etmek İçin Bahçeli’ye Saldırıyorlar’
HABER YORUMLARI