Torku Jelifest

“Hedefimiz Fenerbahçe maçında galibiyet”

  • Giriş Tarihi: 6.03.2021 16:07
  • Güncelleme Tarihi: 16:08
“Hedefimiz Fenerbahçe maçında galibiyet”

Konyaspor'un önemli isimlerinden Amir Hadziahmetovic Fenerbahçe maçı öncesi açıklamalarda bulundu

Amir Hadziahmetovic, takımımızın 4 maçtır bir çıkış yakaladığını ve amaçlarının Fenerbahçe maçından galip ayrılarak bunu devam ettirmek olduğunu söyledi.

Fenerbahçe maçının zor bir maç olduğunu herkesin bildiğini ifade ederek açıklamalarına başlayan Amir Hadziahmetovic, “Bu yüzden iyi hazırlanıyoruz. Yeni gelen hocamızla birlikte takımımız çok iyi bir hava yakaladı. Takım ruhumuz şahane. Bu maçtan güzel bir sonuç alacağımıza inanıyorum. Hedefimiz tabiki de 3 puan” diye görüş belirtti.

Amir Hadziahmetovic, takımımızın teknik değişiminin ardından mağlubiyet almadığı ve bunun en önemli nedeninin ne olduğu sorusuna “Hocamız geldikten sonra 4 maçtır kaybetmedik. Bu maçların sadece ikisinde oynayabildim. İki maçı da sakatlığım nedeniyle kaçırmış oldum. Şu an kendimi daha iyi hissediyorum. Tabiki hocamız bana şans verdiği sürece elimden gelenin en iyisini yapmak için sahada her şeyimi vereceğim. Takım olarak da hocamız geldikten sonra iyi işler çıkartmaya başladık. Daha iyi pres yapıyoruz ve topu saklayarak topla daha iyi işler yapıyoruz. Bunu da maçlarda daha iyi oynayarak herkese gösteriyoruz” şeklinde cevap verdi.

 


ETİKETLER

> Yeni Meram >Spor > “Hedefimiz Fenerbahçe maçında galibiyet”
HABER YORUMLARI