Torku Jelifest

Hayatımın Aşkı Dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi

  • Giriş Tarihi: 16.05.2016 0:40
  • Güncelleme Tarihi: 0:40
Hayatımın Aşkı Dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi

Kanal D'nin merakla beklenen yaz dizisi Hayatımın Aşkı ilk bölümüyle ekranlara geldi. Hayatımın Aşkı dizisi ilk bölümünde neler yaşandı, ayrıntılar haberimizde...

Mutlu Akü

Yapımcılığını Şebnem Aşkın’ın üstlendiği, başrollerini Hande Doğandemir ve Serkan Çayoğlu’nun paylaştığı Hayatımın Aşkı 1. bölümüyle bu akşam saat 20.00’de izleyiciyle buluşan dizinin konusu şöyledir;

Bir reklam ajansında yazar olan Gökçe’nin tüm arkadaşları bir bir evlenirken, onun bir erkek arkadaşı bile yoktur. Arkadaşları Gökçe’ye yardım etmeye çalışsa da Gökçe’nin şansı hiç yaver gitmez. Evde de annesi ve kız kardeşleri işini hiç kolaylaştırmamaktadır.

30 yaşına basmasına bir kaç gün kala Gökçe, yıllardır hayranı olduğu, yakışıklı, karizmatik ama bir o kadar da uzak patronu Demir’i sevgilisi yapmaya ant içer. Arkadaşlarının evlenmesine daha fazla seyirci kalmayacaktır! Demir’i elde etmek için daha yeni tanıştığı Kaan’ın yardımını da alarak eline geleni ardına koymaz.

Bu sırada Gökçe’nin eline, çalıştığı ajansta sonunda terfi edebilmesi için çok büyük bir fırsat geçer. Eğer bu fırsatı iyi değerlendirebilirse Demir’in dikkatini çekebilecektir. Hayatının aşkını bulmaya çalışırken maceralara sürüklenen Gökçe çok kararlıdır.

hayatimin-aski-dizisi-ilk-bolumu-ile-ekranlara-geldi-3

Hayatımın Aşkı 15 Mayıs Pazar 20.00 Fragmanı

SAYFA 1 2


> Yeni Meram >Magazin > Hayatımın Aşkı Dizisi ilk bölümü ile ekranlara geldi
HABER YORUMLARI