Torku Jelifest

Hayalim A.Madrid

  • Giriş Tarihi: 28.09.2016 10:42
  • Güncelleme Tarihi: 10:42
Hayalim A.Madrid

Radyospor’a konuk olan Atiker Konyaspor’un genç yıldız futbolcusu Ömer Ali Şahiner, Milli takım ve transferi hakkında açıklamalarda bulundu.

Mutlu Akü

ATİKER Konyaspor’un yıldız oyuncusu Ömer Ali Şahiner Radyospor’un konuğu oldu. Mini röportajda önemli açıklamalar yapan Ömer Ali, hayalinin bir gün İspanya’da forma giymek olduğunu ve bu takımın da Atletico Madrid olmasını istediği söyledi. Ömer’in yayında yaptığı açıklamalar şöyle; “2009 hem milli takımda hem forvet oynuyordum. Sağ bekte de oynadım. Aykut hoca gelince değişti. Sağ açığa geçtim. Benim tercihim önde oynamak. Savunma oynamak daha zor. Hem psikolojik olarak hem mevki olarak sağ bek oynamak beni zorluyordu. Benim için önde oynamak daha keyifli daha heyecanlı.”

“ÜMİT milli takımda yaşımı doldurduktan sonra A Milli takımda oynamayı bekliyorum. Bu bana bağlı birşey. Fatih hoca gibi şans var. Tamamen benim elimde. Performansım iyi oldukça Milli takıma gidebilirim. Konya’da oynanacak olan Ukrayna milli maçında da Milli takıma çağrılmak için beklentim var. Emre Mor çok yetenekli. Genç oyuncular olarak hepimize bir mesaj. Emre ne kadar iyi olursa bende o kadar iyi olmak zorundayım. Ne kadar iyi oyuncu olursa Milli takım o kadar iyi olur. A Milli takım hariç her yaş kategorisinde oynadım. Çok farklı bir duygu. Milli takımdan olduktan sonra sağ bek, sağ açık değil solbekte bile oynarım.”

“AVRUPA’DA oynamak hayallerimden biri. İnşallah bende Avrupa’da bir takımda oynarım. Atletico Madrid olabilir. Arda Turan abi bize büyük bir örnek. İspanya’da oynamak en büyük hayallerimden biri. Aykut Kocaman hoca çok farklı bir insan. Bu ana kadar öğrendiğim çok şeyin yanlış olduğunu Aykut hoca ile öğrendim. Aykut hocanın Saha içi ve saha dışında üstümüzde çok etkisi var. Antalyaspor’dayken Mehmet Özdilek beni çok istemişti o zaman iyide bir sistemleri vardı ama olmadı. Sonrasında Konyaspor’a geldik. Sezon başında da Beşiktaş ismi konuşuluyordu. Acele etmiyorum. Transfer her zaman olabilir. Şu an Konyaspor ülkemizin büyük takımı”> Yeni Meram >Spor > Hayalim A.Madrid
HABER YORUMLARI