Ruşeym Torku

Hastanedeki Anneleri Ziyaret Ettiler

  • Giriş Tarihi: 13.05.2013 10:09
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
Hastanedeki Anneleri Ziyaret Ettiler

AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı, Anneler Günü dolayısıyla Necmettin Erbakan Üniversitesi Meram Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yeni anneleri ziyaret ederek onların Anneler Günü’nü kutladı.

Why Note!?

Ziyarete İl Kadın Kolları Başkanı Özgür Ergun’un yanı sıra İl Kadın Kolları Yürütme ve Yönetim Kurulu Üyeleri de katıldı.

Hastanede tedavi gören anneleri tek tek ziyaret ederek onların Anneler Günü’nü kutlayan ve onlara geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Ergun ve beraberindekiler, tüm annelere gül ve hediye de takdim etmeyi ihmal etmedi.

Ziyaret ve Anneler Günü hakkındaki görüşlerini dile getiren AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Özgür Ergun; “Annelerimiz yaratılmışların en şereflisi olan insanı dünyaya getirmekle onurlandırılmış çok kıymetli varlıklarımızdır. En büyük emelleri ardında hayırlı evlatlar bırakmaktır. Tıpkı kainatın efendisi Resulullah Efendimiz in anneleri, Amine annemiz gibi. Şöyle diyorlardı Amine annemiz; Her diri ölür. Her yeni eskir. Her yaşlı göçer. Ben de öleceğim. Fakat senin gibi. Temiz bir evlat bırakacağım için. Adım asla ölmeyecek. Ben de bu ümitlerle annelerimizin anneler gününü kutlar, dünyalarını değiştirmiş olan annelerimizi hayırla yad eder ve yine evlatlarını çeşitli sebeplerle kaybetmiş olan annelerimizin anneler gününü hassaten kutlarım” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Hastanedeki Anneleri Ziyaret Ettiler
HABER YORUMLARI