Ruşeym Torku

Hareket Başlıyor

  • Giriş Tarihi: 14.01.2013 17:07
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Hareket Başlıyor

Yeni sezonda da Beyaz Grup’ta mücadele verecek olan Anadolu Selçukluspor’da hafta sonu nedeniyle ara verilen transfer çalışmalarına bugün yeniden başlanılacak. Hedefte forvet var.

Why Note!?

SPOR Toto 2.Lig Beyaz Grup’ta ilimizi temsil edecek olan Anadolu Selçukluspor’da yeni sezon öncesi transfer çalışmaları hafta sonu tatiline takılırken, yeşil-beyazlılarda bugünden itibaren çalışmalar yeniden hız kazanacak. Şuana kadar iç transferde sözleşmesi sona eren kaleci Mehmet Zeki, Aydın Kuzu ve Ahmet Önay ile sözleşme yenileyen yeşil-beyazlılar dış transferde ise şuana kadar iki isimle sözleşme imzaladı. İlk dış transferini İnegölspor’dan Çağdaş Topal’a attıran ekibimiz, önceki gün ise Manavgat Evrenseki’nin genç sol beki Ali Temur’u renklerine dahil etti.

TRANSFERDE Konyaspor’dan gelmesi düşünülen futbolcuları artık beklemeyecek olan yeşil-beyazlılarda bu mevkiler için arayışlarda sürdürülüyor. Abdullah Çoban, Muhammet, Abdülkerim Bardakçı ve kaleci Ahmet Sabri Fener’in PTT 1.Lig takımlarını düşünmesi nedeniyle bu oyuncularla görüşmeler askıya alındı. Konyaspor’un kampına katılması beklenen Gökay ise kamp sonunda A.Selçukluspor’a dönecek. Konyaspor’dan kiralanan Vedat’ın durumu ise belirsizliğini koruyor.

KONYASPOR’UN kampına katılacak Vedat’ın kamptaki performansı önümüzdeki sezonki durumunu belirleyecek. Konyaspor’da şans bulamaması halinde PTT 1.Lig takımlarından gelen teklifleri değerlendirmek istediğini belirten Vedat’ın da yeni sezonda Anadolu Selçukluspor’da oynaması zor gözüküyor. Yeşil-beyazlılarda yeni sezon hazırlıkları ise 14 Temmuz’da başlayacak. Kendi tesislerinde sezon hazırlıklarına merhaba diyecek ekibimiz 31 Temmuz’da ise Kızılcahamam’a geçerek ikinci etap çalışmalarını Patalya Otel’de sürdürecek.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Hareket Başlıyor
HABER YORUMLARI