Torku Jelifest

Halkapınar’da öğretmenlere kaynaşma yemeği

  • Giriş Tarihi: 24.02.2015 15:24
  • Güncelleme Tarihi: 15:24
Halkapınar’da öğretmenlere kaynaşma yemeği

Halkapınar İmam Hatip Ortaokulunda 4 branş öğretmeni için yemek daveti verildi.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Halkapınar İmam Hatip Ortaokulu’na yeni atanan öğretmenler için kaynaşma yemeği verdiklerini söyleyen İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Harun Reşit Gülsem, ”Okulumuza yeni atanan öğretmenlerimizin eski personel ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde çalışan arkadaşlarıyla kaynaşmaları amacıyla yemek programı düzenledik. Öğretmen arkadaşlarımıza meslek hayatlarında başarılar dilerim” dedi.

Yemek sonrası ilçe ve ilçedeki eğitim durumuyla ilgili  bilgiler veren Halkapınar İlçe Milli Eğitim Müdürü Abidin Ünal ise şunları kaydetti:

”Eğitimde yakaladığımız ivmenin yeni gelen öğretmen arkadaşlarımızla daha da hızlanacağı, yükseleceği inancındayım. Bu amaçla gücümüzün yettiği yere kadar öğretmenlerimizin yanında olacağız. Onların kat edecekleri yolu kolaylaştırmaya çalışacağız. İmam Hatip’de ve ilçemizde mesleğe yeni başlayan öğretmenlerimize başarılar diler, ilçemize ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını dilerim.”

Göreve yeni başlayan öğretmenlere hediyelerinin verilmesi ardından topluca okul önünde hatıra fotoğrafı çektirildi.> Yeni Meram >Konya > Halkapınar’da öğretmenlere kaynaşma yemeği
HABER YORUMLARI