Torku Jelifest

Halil Etyemez esnafla bir araya geldi

  • Giriş Tarihi: 22.10.2015 18:40
  • Güncelleme Tarihi: 18:40
Halil Etyemez esnafla bir araya geldi

AK Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, seçim çalışmaları kapsamında Konya Anadolu Sanayi Sitesi'nde esnaf ile bir araya geldi.

Esnaftan destek isteyen Etyemez, AK Parti’nin seçim vaatlerinin tamamının gerçekçi olduğunu söyledi.

Etyemez, güven ve istikrarı sağlayacak tek partinin AK Parti olduğunu belirterek, partisinin iş dünyası ile ilgili vaatleri hakkında esnafı bilgilendirdi.

AK Parti’nin seçim beyannamesinde, iş dünyası ve çalışanlarla alakalı birçok düzenleme olduğunu ifade eden Etyemez, “Gençlerimizin istihdama ve üretime katılmalarını çok önemsiyoruz. Bu bağlamda gençlerimiz, kendi işini kurmaları halinde onlara 50 bin lira hibe, 100 bin lira faizsiz kredi ve 3 yıl boyunca vergi muafiyeti getiriyoruz” dedi.

Emeklileri ev sahibi yapacaklarını dile getiren Etyemez, şunları dile getirdi:

“TOKİ aracılığıyla emeklilerimizi, 250 lira taksitle ev sahibi yapıyoruz. Bununla alakalı çalışmalarda sona gelindi. Emekli dernekleri bu konuda çalışmalarına başladı. Ayrıca asgari ücretin bin 300 liraya çıkarılacak olması, milletimiz tarafından olumlu karşılandı. İnşallah önümüzdeki dönemde biz hükümet olarak çalışanımızı enflasyona ezdirmemeye devam edeceğiz.”> Yeni Meram >Konya > Halil Etyemez esnafla bir araya geldi
HABER YORUMLARI