Torku Jelifest

Hakan Şükür: Kaçmadım taşındım

  • Giriş Tarihi: 19.06.2016 12:01
  • Güncelleme Tarihi: 12:06
Hakan Şükür: Kaçmadım taşındım

6 ay önce hakkında çıkan ABD'ye kaçtı haberlerine "Yalan, bir yere gitmedim, gitmem de" sözleriyle tepki gösteren Hakan Şükür, avukatının mahkemeye sunduğu "ABD'de yaşıyor" beyanının ardından açıklama yaptı. Hakkında 4 yıla kadar hapis cezası istenen Şükür, "Kaçmadım, taşındım" ifadelerini kullandı.

ABD’ye yerleşen Hakan Şükür, 6 ay önce Amerika’ya kaçtığı yönündeki haberlere sert tepki göstererek, “Yalan, iftira, bir yere gitmedim, gitmem de” diye açıklama yapmıştı.

Ancak Şükür’ün avukatı, mahkemeye verdiği bilgide, müvekkilinin ABD’de yaşadığını açıkladı. Hakan Şükür, avukatının bu beyanından sonra açıklama yapak zorunda kaldı.

“Çocuklarımı burada okutmak istiyorum”

4 yıla kadar hapsi istenen Hakan Şükür yurt dışına kaçmasıyla ilgili olarak canlı yayında yaptığı açıklamada, “Kaçmadım, taşındım. Önce kendim geldim, sonra çocuklarımı getirdim” dedi.

Cumhuriyet gazetesine tepki gösterdiğini de dile getiren Şükür, “Ben 6 ay önce buraya geldim, ev baktım. Beni çok iyi takip edenler zaten çocuklarımı burada okutmak istediğimi bilir” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Güncel > Hakan Şükür: Kaçmadım taşındım
HABER YORUMLARI