Torku Jelifest

Hak-İş Genel Başkanı Arslan’dan Başkan Çalışkan’a ziyaret

  • Giriş Tarihi: 2.05.2015 15:09
  • Güncelleme Tarihi: 15:09
Hak-İş Genel Başkanı Arslan’dan Başkan Çalışkan’a ziyaret

Hak-İş Genel Başkanı Mahmut Arslan, Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Çalışkan’la bir süre sohbet eden Arslan, “Karaman Belediyesi olarak çalışanlarınıza verdiğiniz değerden dolayı şahsınızı tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum” dedi.

Karaman Belediyesi’nin, çalışanlarına karşı üzerine düşen görevi her zaman yerine getirdiğini söyleyen Başkan Arslan, “Karaman Belediyesi; işçi, işveren ilişkileri açısından örnek bir model teşkil ediyor. Tüm belediyelerde olması gereken bu güzel ilişki, sağolsun Sayın Başkanımız Ertuğrul Çalışkan döneminde daha da arttı. Belediyemizle geçtiğimiz ay içerisinde işçi kardeşlerimiz için toplu sözleşme imzaladık. Ben Sayın Başkanımıza çalışanlarına verdiği değerden dolayı çok teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek tüm emekçilerin 1 Mayıs İşçi Bayramını kutladı. Göreve geldiği 1 yıllık dönem içerisinde işçiler ile arasındaki diyaloğun samimiyet üzerine kurulu olduğunu vurgulayan Çalışkan, iş ve işçi veriminin artmasının en önemli yolunun; abi, kardeş şeklinde bir çalışma sisteminden geçtiğini ifade etti. Başkan Çalışkan daha sonra; belediye çalışmaları, Karaman’daki yatırımlar ve gerçekleştirilecek projelerle ilgili gelişmelerden bahsetti. Adem Demirel


ETİKETLER

> Yeni Meram >Türkiye > Hak-İş Genel Başkanı Arslan’dan Başkan Çalışkan’a ziyaret
HABER YORUMLARI