kapat
Ruşeym Torku

Haberal’dan Konya’ya Övgü

  • Giriş Tarihi: 11.07.2013 17:06
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Haberal’dan Konya’ya Övgü

Türkiye Organ Nakli ve Yanık Tedavi Vakfı’nı kuran, Dünyada ve Türkiye’de birçok ilki gerçekleştiren Başkent Üniversitesi Kurucu Rektörü, CHP Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Mehmet Haberal’dan Konya Başkent’i tebrik etti.

Kuruluşlarını 7 gün 24 saat çalışarak millete hizmet etme parolasıyla kurduğunu belirten Prof. Dr. Mehmet Haberal, “Izdırap çeken, sıkıntı çeken hastalara hiçbir ayrım gözetmeksizin en iyi şekilde bezginlik göstermeden bakılması ve tedavilerini diğer sağlık kuruluşlarına örnek olacak düzeyde kaliteli sağlanmasını bekliyorum. Tüm çalışanların özellikle içinde bulunduğumuz Ramazan ayı’nda sıkıntısı artan vatandaşlara daha da hassasiyet göstermelerini bekliyorum. Bu vesileyle tüm çalışanlarımızın ve Konya halkının da Ramazan’ı Şerif’ini tebrik ediyorum” dedi.

Konya’da 2003 yılında açılan ve 10 yıldır başarıyla hizmet veren hastanenin aldığı ödülleri, yaptığı başarılı çalışmaları yakından takip ettiğini ifade eden Prof. Dr. Mehmet Haberal, Konya ve bölgesine hizmet veren böyle bir kuruluş ile her zaman gurur duyduğunu söyledi.

Kemal BAYSAL


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Haberal’dan Konya’ya Övgü
HABER YORUMLARI