kapat
Ruşeym Torku

Gündoğdu’da Mezuniyet Sevinci

  • Giriş Tarihi: 13.06.2013 16:20
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Gündoğdu’da Mezuniyet Sevinci

Konya Özel Gündoğdu Koleji, sekizinci sınıflar mezuniyet töreni Konya Dedeman Otel’de gerçekleştirildi. Törende mezuniyet pastası öğretmen ve öğrenciler tarafından kesilirken, dans gösterisi konuklar tarafından beğeni ile izlendi.

Özel Gündoğdu Koleji, sekizinci sınıflar mezuniyet töreni Konya Dedeman Otel’de yapıldı. Mezuniyet törenine okul öğretmen ve öğrencilerinin yanı sıra öğrenci velileri de büyük ilgi gösterdi. Özel Gündoğdu Koleji Okul Müdürü Güven Öten ve öğretmenler, okuldan mezun olan sekizinci sınıf öğrencilerine mezuniyet belgelerini verdi. Programın devamında ise mezuniyet heyecanı öğrencilerin velileri tarafından plaket alması ile devam etti. Özel Gündoğdu Koleji Okul Müdürü Güven Öten yaptığı konuşmada, “Dokuz yıl önce elinden tutup okula getirdiğiniz çocuklarınız bugün artık mezun oluyorlar. Başarılarla dolu olacağına inandığımız yeni bir geleceğe adım atıyorlar” dedi.

Öğrencilere bugüne kadar en güzel eğitimi vermeye çalıştıklarını da dile getiren Özel Gündoğdu Koleji Okul Müdürü Güven Öten, “Sosyal, kendilerine güveni tam, Atatürk ilke ve inkılaplarına gönülden bağlı, milli ve manevi değerlerine sadık bireyler yetiştirdiğimize inanıyorum. bu okulun kapıları sizlere her zaman açıktır. hepinize sağlık, mutluluk ve sonsuz başarılar diliyorum, yolunuz açık olsun” diye konuştu. Yemeğin ardından mezun olan öğrenciler gerçekleştirdikleri dans gösterisi ile büyük alkış topladı. kesilen mezuniyet pastası ile sekizinci sınıf öğrencileri öğretmenleri ve arkadaşları ile doyasıya eğlendi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Gündoğdu’da Mezuniyet Sevinci
HABER YORUMLARI