Torku Jelifest

Guilherme yarın geliyor

  • Giriş Tarihi: 19.01.2020 15:44
  • Güncelleme Tarihi: 2:22
Guilherme yarın geliyor

Konyaspor’da transfer çalışmaları sürüyor. Yeşil-beyazlılarda prensip anlaşmasına varılan sol bek Guilherme Haubert Sitya yarın Konya’ya gelecek. Detaylarda pürüz çıkmaması halinde sözleşmeyi imzalayacak. Lukoki transferi ise çıkmaza girdi

SÜPER Lig’in ikinci yarısına galibiyetle başlayarak morallenen İttifak Holding Konyaspor’da, transferdeki hareketlilik devam ediyor.

Ara transfer döneminde şu ana kadar bir transfer yapan ve Brezilyalı forvet Thuram’ı renklerine bağlayan Konyaspor’da yapılacak diğer takviyelerle ilgili girişimler sürüyor.

Yeşil-beyazlıların uzun zamandır gündeminde olan Bulgar ekibi Ludogorets’in sağ kanadı Jody Lukoki için girişimler devam ederken, transferin çıkmaza girdiği belirtildi.

Bulgar ekibinin oyuncuyu bırakma niyetinin olmadığı ve bu nedenle transferde aşama kaydedilemediği öğrenildi.

Yeşil-beyazlı yöneticiler bu gelişme üzerine Lukoki’nin yerine düşünülen isimlerle temaslarını artırırken, birkaç gün içinde sağ kanat transferini sonlandırmayı amaçlıyor.

Öte yandan Polonya ligi ekibi Jagiellonia Białystok’un sol ayaklı orta saha oyuncusu Taras Romanchuk ve aynı takımda oynayan sol bek Guilherme Haubert Sitya’ya teklif götüren yeşil-beyazlı temsilcimiz, bu isimlerde de sona yaklaştı.

Alınan bilgiye göre Guilherme ile prensipte anlaşıldığı ve yarın Konya’ya geleceği belirtildi.

Son görüşmede pürüz çıkmazsa oyuncu ile sözleşme imzalanacak. Romanchuk transferinde de görüşmelerin olumlu gittiği ve detayları konuşmak üzere menajerinin Konya’ya davet edildiği belirtildi.

HÜSEYİN TURGUT


ETİKETLER

> Yeni Meram >Konya > Guilherme yarın geliyor
HABER YORUMLARI