Ruşeym Torku

‘Gönüllerde Yer Edinmek Beni Çok Mutlu Etti’

  • Giriş Tarihi: 27.05.2013 16:02
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
‘Gönüllerde Yer Edinmek Beni Çok Mutlu Etti’

Konya Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Büyükhelvacıgil, teşekkür ziyaretlerine devam ediyor. Büyükhelvacıgil, ziyaretler esnasında gönüllerde yer edindiğini bir kez daha gördüğünü, bunun kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

Başkan Büyükhelvacıgil, Mevlana Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahattin Adam, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, 1. Organize Sanayi Bölgesi önceki Başkanı Ali Akbaş, Sağlık İl Müdürü Hasan Küçükkendirci, Ticaret İl Müdürü Haşmet Yılmaz, Bilim Sanayi Teknoloji İl Müdürü Uğur Özalır, Gümrük Müdürü Bekir Sıtkı Özçelik’i ziyaret ederek, 8 yıllık KSO Başkanlığı döneminde Konya sanayisine katkılarından dolayı teşekkür etti. 8 yıl boyunca Konya sanayisini büyütmek için çalıştıklarını bildiren Büyükhelvacıgil, “Bu süre boyunca KSO makamını dostluk makamı yapmaya çalıştık. Güzel günler yaşadık, yaşamaya da devam ediyoruz. Teşekkür ziyaretlerim boyunca gönüllerde yer ettiğimi bir kez daha görmek beni çok mutlu etti. Allah herkesten razı olsun” dedi.

‘BÜYÜKHELVACIGİL, NEZAKETİ

İLE HERKESE ÖRNEK OLDU’

Ziyaretlerde Mevlana Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bahattin Adam, Büyükhelvacıgil’e şehre kattığı değerlerden dolayı teşekkür ederken, Selçuklu Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, KSO Başkanı Büyükhelvacıgil’in hizmet çıtasını yükselttiğini, nezaketi ve inceliği ile herkese örnek olduğunu ifade etti. İl Sağlık Müdürü Hasan Küçükkendirci ise, KSO Başkanı Büyükhelvacıgil’in yapıcı tavrının kurumların diyaloğuna olumlu yansıdığını vurguladı.

Büyükhelvacıgil, ziyaret ettiği kurumların yöneticilerine KSO’nun kurumsal tarihçesinin ve 8 yıllık faaliyetlerin yer aldığı bir rapor ile teşekkür plaketi sundu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > ‘Gönüllerde Yer Edinmek Beni Çok Mutlu Etti’
HABER YORUMLARI