Ruşeym Torku

Gol atamıyoruz!

  • Giriş Tarihi: 27.01.2013 12:18
  • Güncelleme Tarihi: 0:02
Gol atamıyoruz!

Teknik Direktör Uğur Tütüneker, uçağa yetişeceği için basın toplantısına katılmadı.

Why Note!?

TORKU Konyaspor Teknik Direktörü Uğur Tütüneker, İstanbul’a gitmek üzere uçağa yetişeceği için basın toplantısına katılmazken, Antrenör Mert Korkmaz, 1-0 geriye düştükten sonra riskler alarak açıklar verdiklerini ve peş peşe goller yediklerini söyledi ve açıklamasını şöyle tamamladı. Korkmaz, “İlk yarı geriye düşmemize rağmen oldukça pozisyona girdik, ikinci yarıda oyunu çevirmek için çabaladık. Artık önümüze bakacağız. 5 haftalık bir çıkışımız var, Torku Konyaspor’u layık olduğu yere futbolcu arkadaşlarımız getirecektir. Sadece iç sahada gol atamıyoruz.

“OYUNLA ilgili sıkıntımız yok. Biz Torku Konyaspor’a geldiğimiz günden beri hep oyunu ön planda tutan bir ekibiz. 1-0 mağlup durumdayken riskler aldık açıklar verdik, mağlubiyet gerçekten üzücü” dedi. Torku Konyasporlu futbolcu Serkan Şahin, mutlak galibiyetle ayrılmaları gereken maçtan puan alamamalarının üzüntüsünü yaşadıklarını söyledi.

YEŞİL-Beyazlı takımın savunma oyuncusu Selim Ay da, “Kazanmak için sahada her şeyi yapıyoruz ama olmadı. Biz saha içinde bir arkadaşımıza gelen tepkilere bizde üzülüyoruz. Bizim takımımızda art niyetli futbolcuda yok. Herkesten biraz daha duyarlı olmalarını bekliyoruz. Bu takım Konya halkının takımı, eleştiriye açığız ama bu kadar hakareti hak etmediğimizi düşünüyorum” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Gol atamıyoruz!
HABER YORUMLARI