Torku Jelifest

Gökhan Darılmaz, Seydişehir’de

  • Giriş Tarihi: 4.02.2016 10:24
  • Güncelleme Tarihi: 10:24
Gökhan Darılmaz, Seydişehir’de

Konya İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Gökhan Darılmaz, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uz…

Konya İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Op. Dr. Gökhan Darılmaz, Tıbbi Hizmetler Başkanı Uz. Dr. Mustafa Parlayıcı, İdari hizmetler Başkanı Dr. Ahmet Ergin ve genel sekreterlik bünyesinde görev yapan uzmanlar Seydişehir Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek, incelemelerde bulundular. Hastane Başhekimi Uz.Dr. Fatih Altıntepe tarafından yapılan sunumu takip eden Genel Sekreter Darılmaz ve beraberindeki heyet hastanenin 2015 yılı istatistiklerini değerlendirerek 2016 yılı hedefleri hakkında da fikir alışverişinde bulundular.
Seydişehir Devlet Hastanesi’nin devam eden hastane inşaatındaki son durum hakkında da bilgi alan Darılmaz, hastanede tedavi gören hastalara en modern ve kaliteli sağlık hizmeti sunulması konusunda çalışmalarının devam edeceğini söyledi.
Seydişehir Kaymakamı Regaip Ahmet Özyiğit, AK Parti Seydişehir İlçe Başkanı Mustafa Konurer ve Seydişehir Belediye Başkanı Mehmet Tutal’ı da makamlarında ziyaret eden Darılmaz ve hizmet başkanları Seydişehir sağlığı adına atılması gereken adımlar ve yapılması planlanan projeler konusunda değerlendirmelerde bulundular.> Yeni Meram >Konya > Gökhan Darılmaz, Seydişehir’de
HABER YORUMLARI