Ruşeym Torku

Gökbel’den ilçe ziyaretleri

  • Giriş Tarihi: 14.11.2014 16:22
  • Güncelleme Tarihi: 16:46
Gökbel’den ilçe ziyaretleri

Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel, ilçe ziyaretlerine tekrar başladı.

Göreve geldiği ilk yıl üniversitenin 18 ayrı ilçede bulunan fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokullarını tek tek ziyaret eden Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hakkı Gökbel, ilçe ziyaretlerine tekrar başladı.

İlk olarak Hadim ilçesine giden Rektör Prof. Dr. Gökbel’e, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Musa Özcan da eşlik etti. Hadim’de akademik ve idari personelle ve öğrencilerle iki ayrı toplantı yapan Rektör Gökbel, sorunları dinledi ve kendisine yöneltilen soruları cevapladı. Daha sonra Rektör Gökbel, Hadim Kaymakamı Ömer Büyükergene ve Hadim Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu’nu makamlarında ziyaret etti. İlçe ve meslek yüksekokulu hakkında görüş alışverişinde bulunan Rektör Gökbel, ilçelerdeki birimlere önem verdiklerini dile getirerek burada yaşanan sorunlarla yakından ilgilendiklerini dile getirdi.

Ardından Taşkent Meslek Yüksekokulu’na geçen Gökbel, Taşkent Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Refik Uyanöz’den okul hakkında bilgi aldı. Gökbel, burada da yetkililerle görüş alışverişinde bulundu.> Yeni Meram >Güncel > Gökbel’den ilçe ziyaretleri
HABER YORUMLARI