kapat
Ruşeym Torku

Gençlerden Rektör Şeker’e Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 28.02.2014 18:06
  • Güncelleme Tarihi: 23:25
Gençlerden Rektör Şeker’e Ziyaret

Türkiye Genç (T-GENÇ) hareketi Konya Teşkilatı Koordinatörü Elif Şeker, beraberindeki heyetle birlikte Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muzaffer Şeker’i ziyaret etti.

Yapılan ziyarette çalışmalar hakkında Rektör Şeker’i bilgilendiren Elif Şeker, “Biz, Konya T-GENÇ’i kurulalı henüz iki ay oldu. Bu iki ay içinde gönüllüler her türlü alanda sunumlarını yaptılar. “Kulağın Üşümesin Kardeşim” projesi için çalışmalarını sürdürmekteler. Mart ayında “Yarının Liderleri” projesini başlatacaklardır. Sosyal sorumluluk kapsamında farkındalık oluşturmak ve kalıplardan uzak bir gençlik hedefiyle ülkemiz ve milletimizin menfaatine güzel işler yapması için projeler üretmeye ve uygulamaya çalışıyoruz. Kısa süre içerisinde Konya olarak yapılanmamızı tamamlayarak, gerçekleştirdiğimiz ve hedeflediğimiz projelerimizi Necmettin Erbakan Üniversitesi Rektörü Sayın Prof. Dr. Muzaffer Şeker’e aktarmak için bu ziyareti gerçekleştirdik” dedi.

Rektör Şeker de gençlerin ülkenin geleceği olduğunu onları güzel projelerin içerisinde görmekten son derece mutlu olduklarını belirterek, “Öğrenim hayatı boyunca sosyal projelerde yer alarak kişinin kendisini geliştirmesi çok önemlidir. Beni ziyarete gelen bu gençlerdeki bu enerji ve sinerjiyi görmekten ayrıca çok mutlu oldum. Onların geleceğe dair güzel projelerini dinledim, fikirlerimle katkıda bulunmaya çalıştım. Üniversite olarak sosyal faaliyetleri çok önemsiyor ve bu konuda öğrencilerimize destek vermeyi görev biliyoruz. Sosyal sorumluluk projeleri, geleceğe dönük güzel fikir ve faaliyet planları için bende bu genç kardeşlerimi tebrik ediyor, başarılı çalışmalarının devamını dileyerek, sevgilerimi sunuyorum” diye konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Gençlerden Rektör Şeker’e Ziyaret
HABER YORUMLARI