Torku Jelifest

Gençlerden örnek uygulama

  • Giriş Tarihi: 8.10.2018 12:28
  • Güncelleme Tarihi: 12:28
Gençlerden örnek uygulama

Ereğli Belediyesi'nin düzenlediği ve on binlerin katıldığı Türk Yıldızlar Gösteri programının ardından alandaki çöpleri toplayan Necmettin Erbakan Üniversitesi Ereğli Kampüsü öğrencileri görenlerin takdirini topladı.

Mutlu Akü

Ereğli Belediyesi’nin düzenlediği ve on binlerin katıldığı Türk Yıldızlar Gösteri programının ardından alandaki çöpleri toplayan Necmettin Erbakan Üniversitesi Ereğli Kampüsü öğrencileri görenlerin takdirini topladı.

Duyarlılıkları ve örnek davranışlarından dolayı gençleri tebrik eden Belediye Başkanı Özkan Özgüven: “Gençlerimizi böyle anlamlı ve duyarlı bir uygulama yaparken görmek bizleri çok mutlu ediyor. İnşallah tüm gençlerimiz ve vatandaşlarımız bu duyarlılığı gösterirler. Gençlerimiz bizim geleceğimiz, onları bu tür uygulamalarla görmek geleceğimizin emin ellerde olacağı hissini bize veriyor. Yaşadığımız çevreyi koruyup, temiz tutmak hepimizin görevidir. Belediye olarak elbette Temizlik hizmetlerimizi eksiksiz olarak gerçekleştiriyoruz. Ancak en güzel temizliğin kirletmemek olduğu bilincini kazanmak ve tüm vatandaşlarımızın bu noktada duyarlı olmaları çok önemlidir” ifadelerini kullandı.

Öğrencileri tebrik eden Özgüven: “Güzel bir programın ardından böyle anlamlı bir davranışı görmek mutluluğumuza mutluluk kattı. Bu duyarlılığı gösteren Necmettin Erbakan Üniversitesi Ereğli Kampüsü öğrencilerimizi tek tek tebrik ediyorum” dedi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Konya > Gençlerden örnek uygulama
HABER YORUMLARI