kapat
Ruşeym Torku

Genç Ressamlar Ödüllerini Aldı

  • Giriş Tarihi: 20.05.2013 10:28
  • Güncelleme Tarihi: 23:19
Genç Ressamlar Ödüllerini Aldı

Merve Eğitim Kurumları bünyesinde yer alan Merve Mehmet Özdemir İlkokulu ile Monami firması sponsorluğunda anaokulu öğrencilerine yönelik yapılan 5. ödüllü resim yarışmasında katılan minik ressamlar ödüllerini velilerinin de katılımıyla okul konferans sal

Ödül töreninin açılış konuşmasını yapan Okul Müdürü Ömer Faruk Orhan, “Okul öncesi öğrencilerin katılımıyla 5. Geleneksel Resim şenliğimizi gerçekleştirdik. Katılımın çok olması bizleri mutlu etti. Bu yıl ki resim şenliğimiz bir şölen şeklinde geçti. Yarışmaya katılan anaokulu öğrencilerimiz ilk önce resim yaptılar, ardından ise okul bahçesine kurduğumuz oyun parklarında gönüllerince eğlenme imkânı buldular. Şimdi ise dereceye giren minik ressamlara ödüllerini dağıtacağız” dedi.

Merve Mehmet Özdemir İlkokulu 5. resim yarışmasının sponsorluğunu üstenen Monami Firmasının Konya temsilcileri Fadim Horasan ve Öznur Cebrailoğlu ise, “Anaokulu öğrencilerinin bu yarışmaya yoğun ilgi göstermesi bizleri de mutlu etmiştir. Monami firması olarak Konyalıya hizmetin en iyisini vermeye devam edeceğiz” dediler.

Protokol konuşmalarının ardından 5. Geleneksel Resim Yarışmasında derece giren 25 öğrenciye bisiklet, 25 öğrenciye oyuncak, 50 öğrenciye monami ürün seti ve 100 öğrenciye plaket verildi. Ödül törenin günün anısına çektirilen fotoğraf ile son buldu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Genç Ressamlar Ödüllerini Aldı
HABER YORUMLARI