kapat
Ruşeym Torku

Gekas Gidecek Mi? Öten Açıkladı

  • Giriş Tarihi: 12.01.2014 18:04
  • Güncelleme Tarihi: 2:26
Gekas Gidecek Mi? Öten Açıkladı

Torku Konyaspor’un Basın Sözcüsü Güven Öten, Gekas’ın takımdan ayrılacağı yönünde çıkan haberlerle sert tepki göstererek, “Futbolcumuz burada mutlu. Ayrılma gibi bir niyeti yok. Yapılan haberler tamamen art niyetli” dedi.

TORKU Konyaspor’da ikinci devre hazırlıkları Antalya’da devam ederken, ulusal haber sitesinde çıkan ‘Gekas’a İsviçre’den talip” haberleri canları sıktı. Haberde, İsviçre’nin Grasshoppers takımının Theofanis Gekas ile anlaştığı belirtildi. Site haber kaynağını Blick gazetesini gösterirken, Gekas’ın şu an Marbella’da bulunduğunu ve yarın sağlık kontrolünden geçmek üzere İsviçre’ye gideceği, salı günü de takımla antrenmanla başlayacağını iddia etmişti. Bu haber kısa sürede yeşil-beyazlı camiada şok etkisi yaparken, rahatlatan ilk açıklama Basın Sözcüsü Güven Öten’den geldi.

YAPILAN bu haberlere anlam veremediğini belirten yeşil-beyazlı takımın Basın Sözcüsü Güven Öten, “Kesinlikle böyle bir şey söz konusu değil. Kendisiyle daha önceki gün görüştüm. Gekas, burada olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti. Bizlere de ikinci yarıda daha iyi bir Gekas izlettireceğinin sözünü verdi. Bu haberler tamamen asparagas ve camiamızı karıştırmaya yönelik bir haber, kesinlikle art niyetli. Taraftarımız rahat olsunlar, Gekas şu an kampta ve kendisini kesinlikle satmayı düşünmüyoruz” dedi.

YUNANLI yıldız futbolcu Theofanis Gekas’ın da çıkan bu habere canının çok sıkıldığını belirten Basın Sözcüsü Güven Öten, “Kendisi de böyle bir şeyin söz konusu olmadığını söyleyerek transferi yalanladı. Gekas, ‘Burada çok mutluyum. Tek düşüncem Konyaspor’a ikinci yarıda daha çok faydalı olmak. Bu haberlere anlam veremiyorum. Kesinlikle gitme gibi bir düşüncem yok’ diyerek yalan habere büyük tepki gösterdi” dedi. Hüseyin TURGUT


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Gekas Gidecek Mi? Öten Açıkladı
HABER YORUMLARI