Ruşeym Torku

GAZNET Çalışanları İftarda Buluştu

  • Giriş Tarihi: 23.07.2013 13:11
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
GAZNET Çalışanları İftarda Buluştu

Konya’nın doğal gaz dağıtım şirketi Gaznet’in üst düzey yöneticileri, şirket çalışanlarıyla iftarda bir araya geldi.

Why Note!?

Bir otelde verilen iftar yemeğine Energaz Elektrik Su Dağıtım Genel Müdürü Aslan Uzun, Genel Müdür Yardımcısı Arda Beştaş, Gaznet Genel Müdürü Arif Kösen ve şirket çalışanları katıldı.
Energaz Genel Müdürü Aslan Uzun, yaptığı konuşmada, “Ramazan ayı paylaşmanın, birlik olmanın ayıdır. Bu iftar yemekleri, aramızdaki bağları güçlendirip geliştirmek açısından büyük önem taşıyor. Türkiye’nin en büyük kenti Konya, Energaz olarak hizmet vermeye başladığımız ilk şehirdir. Gaznet olarak Konya’da 2003 yılında alt yapı çalışmalarına ve 2004 yılında gaz dağıtımına başladık. Şuan 280 bin abonemiz var. Abone sayımızı yılsonuna kadar 300 bine ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu başarının mimarları sizlersiniz” dedi.
Yaklaşık 2 bin kilometre hat imalatı gerçekleştirilen Konya’da bugüne kadar toplam 230 bin doğal gaz kullanıcısının bulunduğunu hatırlatan Uzun, yılsonuna kadar yüzde 85 penetrasyona ulaşmayı hedeflediklerini kaydederek, “Bu büyük ailenin bu günlere gelmesinin en önemli sebebi, çok çalışmanın yanında birbirimize olan inancımız, güvenimiz ve hiçbir zaman ödün vermediğimiz değerlerimizdir. Gösterdiğiniz özverili çalışmalar ve performans için bu vesileyle sizlere tekrar teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
Gaznet Şehir Doğal Gaz Dağıtım Genel Müdürü Arif Kösen ise, şirket üst düzey yöneticileri ve personeli ile bir arada bulunmaktan mutluluk duyduğunu söyledi. Yoğun iş temposu altında çalıştıklarını belirten Kösen, gösterdikleri hoşgörü nedeniyle çalışanlarına ve ailelerine teşekkür etti.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > GAZNET Çalışanları İftarda Buluştu
HABER YORUMLARI