Torku Jelifest

Gaziantep SK teknik direktöründen Konya’da hadsiz hareket!

  • Giriş Tarihi: 8.12.2019 17:55
  • Güncelleme Tarihi: 18:07
Gaziantep SK teknik direktöründen Konya’da hadsiz hareket!

Gaziantep FK Teknik Direktörü Sumudica, Konyaspor tarafarına "Küme düşeceksiniz işaret yaptı. Konyaspor, Sumudica'nın taraftara yönelik yaptığı hareket nedeniyle bir açıklama yaparak "Sumudica'nın maçın ardından önce tribünlerimizi tahrik etmesi, ardından taraftarımıza yaptığı utanç verici hareketini şiddetle kınıyoruz. Bu hadsiz teknik adam ve centilmenlikle bağdaşmayan hareket için TFF'nin ilgili kurumlarını göreve davet ediyoruz." dedi.

Süper Lig’in 14. hafasında oynanan ve golsüz berabere biten Konyaspor – Gaziantep FK maçının ardından; konuk ekibin teknik direktörü Sumudica, Konyaspor taraftarına “Küme düşeceksiniz” işareti yaptı. İttifak Holding Konyaspor, Gaziantep Teknik Direktörü Marus Sumudica’nın taraftara yönelik yaptığı hareket nedeniyle bir açıklama yaparak TFF’yi göreve çağırdı.

Açıklamada, “Gaziantep teknpk direktörü Sumudica’nın maçın ardından önce tribünlerimize tahrik etmesi, ardından taraftarımıza yaptığı utanç verici hareketini şiddetle kınıyoruz. Bu hadsiz teknik adam ve centilmenlikle bağdaşmayan hareket için TFF’nin ilgili kurumlarını göreve davet ediyoruz” denildi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Konya > Gaziantep SK teknik direktöründen Konya’da hadsiz hareket!
HABER YORUMLARI