Ruşeym Torku

Fuarları 37 Bin Kişi Ziyaret Etti

  • Giriş Tarihi: 10.04.2013 17:40
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
Fuarları 37 Bin Kişi Ziyaret Etti

Konya’da hazırlanan, bölge ve ülke üretimi için büyük önem taşıyan etkin bir platform haline gelen fuarlar yurtdışından İran, Irak, Afganistan, Almanya, Fransa, Tayvan ve Ürdün’den gelen iş adamlarının yanı sıra yurtiçinden üretimin yoğun olduğu 51 farklı

Why Note!?

TÜYAP Konya Fuarcılık A.Ş. tarafından TİAD Takım Tezgahları Sanayici ve İşadamları Derneği işbirliği, T.C. Ekonomi Bakanlığı, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası ve Makine Mühendisleri Odası Konya Şubesi ve KOSGEB’in sağladıkları değerli destekler ile hazırlanan KTO – TÜYAP Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde açılan KONMAK 2013, İSKON Konya 8. İstifleme, Depolama, Taşıma, Vinç ve Lojistik Fuarı ile KONELEX 2013 Konya 8. Elektrik, Elektronik, Elektromekanik, Enerji Üretimi, Otomasyon ve Aydınlatma Fuarı sona erdi. Konya’da hazırlanan, bölge ve ülke üretimi için büyük önem taşıyan etkin bir platform haline gelen fuarlar yurtdışından İran, Irak, Afganistan, Almanya, Fransa, Tayvan ve Ürdün’den gelen iş adamlarının yanı sıra yurtiçinden üretimin yoğun olduğu 51 farklı ilden gelen toplam 37.268 ziyaretçiyi Konya’da Tüyap çatısı altında bir araya getirdi.

Metal İşleme, İstifleme – Depolama- Lojistik ve Elektrik – Elektronik sektörlerindeki dünya markalarının görkemli buluşmasına ev sahipliği yapan fuarlar 22 ülkeden 360 firma ve firma temsilciliğinin katılımı ile hazırlanarak, 4 gün boyunca 750 markanın bin 500’ün üzerindeki makine ve malzemesi ile üretim süreçlerine ilişkin yenilikler ve teknolojik gelişmeleri yurtiçi ve yurtdışından gelen ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Fuarları 37 Bin Kişi Ziyaret Etti
HABER YORUMLARI