YAZARLAR

***

“KABİLİYETSİZ olmak bir kusur değil ama karaktersiz olmak çok büyük bir kusurdur.

***

-SELÇUKLU BELEDİYEMİZE… Sancak Mahallesi’nden şikayetler bitmiyor sinekler konusunda… Havaların soğuması nedeniyle bulabildiği her açıktan evlerin içlerine hücum eden özellikle karasinekler, rahat vermiyor.

Bi zahmet ilaçlatırsanız….

Bir de Akıncılar Caddesi’ndeki kocaman göbek… Haftada en az 4-5 trafik kazası meydana geliyor. Nerede sinyalizasyon?

İlgilenirseniz…..

Biz de teşekkürlerimizi sunarız.

***

-YAZILI-

***

-YAZILI-

***

TABİİ, Allah herkesin gönlüne göre

versin de, biz de görürsek söyleriz!

***

-ANLAYANA YAZILI-

***

SON DURUM… İktidar, Gülen cemaatinin “Paralel Devleti”yle mücadele ederken, bir yandan da “Açılım”la yeni bir devlet yarattı! Güneydoğu’da devlet yok! Teröristler istediği gibi at koşturuyor. Sözde kendi polis timiyle denetimler ve kimlik kontrolü yapıyor. Zabıta bile kurdular, vergi adı altında haraç topluyor.

Bir korkunç iddia daha var: PKK Güneydoğu’daki bazı ilçelere sözde kaymakamlar atadı. Bunlar, bölücülerin kendilerine verdiği araçlara flama adı altında paçavraları takıp geziyorlar. Denetlemeler yapıp halka talimatlar yağdırıyorlar. İşin acı tarafı, bu kişilerden yakalananlar, açılım nedeniyle serbest bırakılıyorlar.

İşte, ‘açılım’da son durum böyle.

> Yeni Meram >Yazarlar > Fotoğraflar ve son durum
Yasal Uyarı: Yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm hakları Yeni Meram'a aittir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz.
Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir. Ayrıntılar için lütfen tıklayın.

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan YENİ MERAM veya yenimeram.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.