Torku Jelifest

Fenerbahçe’den taraftara teşekkür mesajı

  • Giriş Tarihi: 17.10.2015 19:38
  • Güncelleme Tarihi: 19:38
Fenerbahçe’den taraftara teşekkür mesajı

Fenerbahçe Kulübü, THY Avrupa Ligi'nde Almanya'nın Bayern Münih takımıyla oynanan takımına destek veren taraftarlara teşekkür etti.

Mutlu Akü

Fenerbahçe, THY Avrupa Ligi’nde Bayern Münih ile oynanan maçta erkek basketbol takımına verdiği destekten dolayı taraftara teşekkür etti.

Sarı-lacivertli kulübün internet sitesinde yer alan teşekkür mesajında, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nın THY Avrupa Ligi’nde 2015-2016 sezonu A Grubu’na Bayern Münih galibiyetiyle başladığı hatırlatılarak, şu ifadelere yer verildi:

“Maç boyunca, özellikle de ikinci yarı ve son düdüğe kadar parke üzerinde mücadele eden takımımıza verdikleri destekten dolayı taraftarlarımıza teşekkür eder, bu galibiyetimizin çok önemli bir parçası olduklarını belirtmek isteriz. Kuşkusuz ki, bu sezon gerçekleşecek olan lig ve Avrupa Ligi karşılaşmalarında tıpkı dün olduğu gibi, taraftarlarımız tribünleri hınca hınç dolduracak ve takımımızın yanında olacaktır. Büyük Fenerbahçe’nin büyük taraftarlarına, her zaman, her yerde ve her koşulda takımımızın yanında olduğu için tekrardan teşekkür ederiz.”> Yeni Meram >Spor > Fenerbahçe’den taraftara teşekkür mesajı
HABER YORUMLARI