kapat
Ruşeym Torku

Fener Provası Bugün

  • Giriş Tarihi: 15.01.2014 16:54
  • Güncelleme Tarihi: 2:27
Fener Provası Bugün

Antalya Kampı’nda sona gelen Torku Konyaspor, ikinci yarının ilk haftasında deplasmanda oynayacağı Fenerbahçe maçının provasını bugün karşılaşacağı Kabala maçında yapacak. Belek’teki maç saat 16’da başlayacak.

TORKU Konyaspor’da Antalya kampında geri sayım başladı. Kartallar, bugün Kabala ile 3. hazırlık maçına çıkacak. Torku Konyaspor’un önceki akşam teknik direktör Mesut Bakkal yönetiminde Papillon Hotel sahasında yaptığı antrenman neşe içerisinde geçti. Antalya kampında dokuzuncu günü geride bırakan yeşil-beyazlı takımın antrenmanına, dinlendirilen Theofanis Gekas ve Charles Hubert İtandje’ın yanı sıra salonda çalışan Ali Turan, Ali Çamdalı, İshak Çakmak, Gunnar Heidar Thorvaldsson ve Jagos Vukovic’in katılmadı.

ANTRENMANDA Hasan Kabze ve Mehmet Güven takımdan ayrı çalıştı. Mehmet Güven daha sonra top çalışması ve yarı saha çift kale maçta yer aldı. Kartallar, dünü ise sabah ve akşam saatlerinde yaptıkları çift antrenmanla geçirdi. Dün sabah yapılan antrenman teknik direktör Mesut Bakkal gözetiminde gerçekleştirilirken, çalışmaya salonda çalışan Erdinç Yavuz, Ali Çamdalı, Ali Turan, İshak Çakmak ve Theofanis Gkekas katılmadı, Vukovic, İtandje ve Thorvaldsson ise takımdan ayrı çalıştı.

ISINMA hareketleri ile başlayan antrenmanda üç gruba ayrılan oyuncular topla ve topsuz olarak dayanıklılık çalışması yaptı. Torku Konyaspor, Antalya Belek kampında 3. hazırlık maçını, bugün Azerbaycan 1. Lig takımlarından Kabala ile yapacaklar. Papilion Otel sahasındaki karşılaşma saat 16.00’da başlayacak. Yeşil-beyazlılar, yarın ise rakip bulunması halinde bir hazırlık maçı daha oynayarak Antalya kampını tamamlayacaklar. Ekibimiz daha sonra 3 günlük iznin ardından Fenerbahçe ile oynanacak ikinci yarının ilk maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürecek.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Fener Provası Bugün
HABER YORUMLARI