Torku Jelifest

Etyemez ve Kaya Ereğli’de sanayi esnafını ziyaret etti

  • Giriş Tarihi: 6.05.2015 16:18
  • Güncelleme Tarihi: 16:18
Etyemez ve Kaya Ereğli’de sanayi esnafını ziyaret etti

AK Parti Konya Milletvekili Adayları Halil Etyemez ve Mustafa Kaya, memleketleri Ereğli ilçesinde sanayi esnafını ve merkeze yeni bağlanan mahalleleri ziyaret etti.

AK Parti Konya İl Başkanlığı’nın Seçim Koordinasyon Merkezi tarafından hazırlanan seçim çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Her gün farklı ilçelere giden milletvekili adayları ve il yönetim kurulu üyeleri, vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm yollarını araştırıyor. Bu kapsamda AK Parti Konya Milletvekili Adayları Halil Etyemez ve Mustafa Kaya, memleketleri Ereğli’de sanayi esnafını ve yeni merkeze bağlanan Taşağıl, Alhan ve Yabırlar mahallelerini ziyaret etti. Etyemez ve Kaya’ya AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Halkapınar Koordinatörü Mustafa Özkan, AK Parti Ereğli İlçe Başkanı İbrahim Büyüktorun, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer eşlik etti. Ereğli Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nı ziyaret ederek seçim çalışmalarına başlayan Etyemez ve Kaya, daha sonra tek tek sanayi esnafıyla tokalaştı. Sanayi esnafının istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Etyemez ve Kaya, her zaman sanayicilerin yanında oldukları mesajını verdi.

etyemez-ve-kaya-ereglide-sanayi-esnafini-ziyaret-etti-2

“BU YOLCULUKTA BİZİ YALNIZ BIRAKMAYIN”
Sanayi esnafına seslenen AK Parti Konya Milletvekili Adayı Halil Etyemez, AK Parti’nin iktidar olduğu günde bu yana çok önemli başarılara imza attığını belirterek, “Siz sanayici esnafınızın sorun ve problemlerinizi dinlemeye geldik. Sizleri ziyaretlerimizin amacı sadece oy istemek değil, aynı zamanda sorunlarınıza da çare bulmaktır. Bildiğiniz gibi önemli bir sürecin içindeyiz. 7 Haziran 2015 tarihinde gerçekleştirilecek olan genel seçimler bu zamana kadar yapılmış olan tüm seçimlerden çok daha önemli. Sizlerin desteği ile ülkemizdeki kalkınma süreci artarak devam edecektir. İktidarımız çok önemli başarılara sizlerin desteğiyle imza attı. Atmaya da devam edecektir. Endüstrileşmeye verdiğimiz önemi biliyorsunuz. İl merkezimizde ve ilçelerimizde son teknolojilerin üretildiği sanayi hamleleri gerçekleştiriyoruz. Siz de bu büyük dönüşümün içinde yer alın istiyoruz. Bizi bu yolculukta yalnız bırakmayın” dedi.

“ŞER GÜÇLERE KARŞI GELİN BİRLİK OLALIM”
AK Parti Konya Milletvekili Adayı Mustafa Kaya da, sanayici esnafından AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’na destek istedi. Tüm şer güçlerin ülkedeki istikrarı engellemek için birleştiğini kaydeden Kaya, “Seçim çalışmalarımızı dinamik, bir o kadar da heyecanla yürütüyoruz. Çok şükür gittiğimiz her yerde büyük bir ilgi var. Vatandaşlarımızın teveccühüne layık olabilmek için canla başla çalışıyoruz. Bu zamana kadar birçok seçimi büyük bir başarıyla atlattık. Ama Yeniden Büyük Türkiye’yi inşa edebilmemiz için karşımızda birleşen şer güçlere karşı sizlerin AK Parti’ye desteğiniz gerekiyor. İstikrarın devam etmesini istemeyenlere karşı tek bilek olmalı, bu toprakların evladı, Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nu yüksek bir oyla Ankara’ya göndermemiz elzem” ifadelerini kullandı.> Yeni Meram >Konya > Etyemez ve Kaya Ereğli’de sanayi esnafını ziyaret etti
HABER YORUMLARI