Torku Jelifest

Eskişehir’de MHP’nin 4 ilçe yöneticileri görevden alındı

  • Giriş Tarihi: 19.08.2016 17:22
  • Güncelleme Tarihi: 17:22
Eskişehir’de MHP’nin 4 ilçe yöneticileri görevden alındı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) tarafından Eskişehir'in 4 ilçe yöneticileri görevden alınırken, 5 ilçeye da atama yapıldı.

Eskişehir’de bazı ilçe yönetimlerinde görevden alma ile bazı ilçelere yapılan atamalar parti içinde hareketliliğe neden oldu. MHP Tepebaşı İlçe Başkanı Ahmet Boztepe, yönetim kurulu üyeleri ile birlikte görevden aldıkları açıklaması sonra bazı ilçe yönetimlerinin de değiştirildiği öğrenildi. Tepebaşı İlçe Başkanlığına ticaretle uğraşan Uğur Yüceses’in ataması yapıldı. Daha önce boşalan Odunpazarı’na ise ticaretle uğraşan Deniz Durak’ın atandığı belirtiliyor.

MHP’ye yakın kaynaklardan öğrenen bilgilere göre; genel merkez tarafından son olarak Sivrihisar, Seyitgazi, İnönü ve Tepebaşı olmak üzere 4 ilçenin yönetimi değiştirildi. Boş olan Çifteler, Mahmudiye, Alpu, Mihalgazi, Odunpazarı gibi ilçe yönetimlerine yeni atamalar gerçekleştirildi. MHP Eskişehir örgütünde, görevden alınan veya boş bulunduğu için atama yapılan ilçenin toplam sayısı 9 oldu.

Bu arada, Han ve Günyüzü ilçelerine önümüzdeki hafta içinde atamalar yapılması bekleniyor.> Yeni Meram >Politika > Eskişehir’de MHP’nin 4 ilçe yöneticileri görevden alındı
HABER YORUMLARI