kapat
Ruşeym Torku

Eski Bakanlardan Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 24.04.2013 16:16
  • Güncelleme Tarihi: 23:20
Eski Bakanlardan Ziyaret

Merve Enva Çocuk Akademisi ve Büyükkoyuncu Fen Lisesini ziyaret eden eski bakanlar Merve eğitim Kurumlarına hayran kaldılar.

Adalet ve Milli Savunma eski Bakanı M. Oltan Sungurlu ile Tarım Orman ve Köy İşleri ve Savunma eski Bakanı Hüsnü Doğan Enva Çocuk akademisini ziyaretlerinde Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza yapılan bu yatırım takdir edilmeye değer, hizmeti geçen herkesi tebrik ediyoruz, dediler.

Eski Bakanlara eğitim kurumlarını gezdiren Merve Eğitim Kurumları Genel Müdürü Celalettin Bozkurt, Merve Eğitim kurumları olarak eğitimde başarı çıtamız her yıl artarak devam etmektedir. Eğitimin ilk basamağı olan çocuk akademimizde miniklerimizin, ortaöğretim ve Lisede öğrencilerimizin en iyi eğitimi alarak geleceğe hazırlanmalarını sağlıyoruz. Merve eğitim kurumları olarak gerek LGS ve LYS de gerekse SBS de her yıl Türkiye dereceleri çıkararak başarılarımızı tescil ediyoruz. Eğitim yanında sosyal faaliyetlere ve spor faaliyetlerinde de önem vermekteyiz. Eğitimdeki başarımızı diğer alanlarda da devam ettirmekteyiz. Ufak yaşta akademimizde başlattığımız eğitim ile öğrencilerimizin başarısı bundan sonra daha da artarak devam edecektir. Kurumlarımızda sahasında uzman hocalarımızla çocukların bireysel gelişimlerine uygun eğitim verilmektedir. Öğrencilerimiz eğlenerek sıkılmadan kendilerine verilen dersleri öğrenmektedirler, dedi.

Sungurlu ve Doğan da Merve eğitim kurumlarının başarısını hep duyuyorduk. Kurumlarınızı gezdiğimiz zaman gördük ki kazandığınız başarılar tesadüf değilmiş. Çocuk akademinizi ve Büyükkoyuncu Lisenizi çok beğendik. Çocukların geleceğe hazırlanması için yapmış olduğunuz bu yatırım gerçekten takdir edilemeye değerdir. Gerek fiziki yapısı gerekse içerisindeki teknoloji ile bırakın Türkiye’yi dünyaya örnek olacak bir kurum olmuş. Türkiye’nin bu tip kurumlara ihtiyacı vardır. Bu kurumların sayılarının çoğalması gerekmektedir. Buraların yapılmasında, bu hizmetin ülkemize kazandırılmasında emeği geçenleri tebrik ediyoruz, dediler.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Eski Bakanlardan Ziyaret
HABER YORUMLARI