kapat
Ruşeym Torku

Erkunt Traktör Tarla Günleri’ne Katılacak

  • Giriş Tarihi: 12.06.2013 15:21
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Erkunt Traktör Tarla Günleri’ne Katılacak

Erkunt Traktör 13-16 Haziran tarihleri arasında Konya’da Bahri Bağdaş Uluslararası Tarımsal Araştırma Enstitüsü’nde gerçekleşecek Tarla Günleri’nde boy gösterecek.

ERKUNT Traktör, uluslararası fuarlarıyla tanınan DLG Fuarcılık’ın 13-16 Haziran tarihleri arasında Konya’da düzenleyeceği Tarla Günleri’nde çiftçilerle buluşacak. Geleneksel hale getirdiği tarla gösterileri ile çiftçilerin büyük ilgisini ve beğenisini toplayan Erkunt Traktör, açık havada gerçekleştirilecek fuarda, gösterileriyle yine nefes kesecek.

Erkunt Traktör’ün 90, 100 ve 110 beygir modelleri ile yer alacağı standına tüm çiftçileri beklediklerini belirten Erkunt Traktör Genel Müdür Yardımcısı Tolga Saylan, “ Mart ayında düzenlenen fuarın, hava muhalefeti nedeniyle iptal edilmesi çiftçi dostlarımızla sohbetimizin yarım kalmasına sebep olmuştu. Açık alan uygulamalı bu fuarda hem çiftçi dostlarımızla yarım kalan sohbetimize, hem de Erkunt traktörlerin tarla gösterilerine devam edeceğiz” dedi.

Çiftçiyi satış öncesi ve sonrasında verdikleri hizmet sırasında daima dinlediklerini ifade eden Tolga Saylan, “Traktörlerimizi çiftçilerimizden aldığımız geri bildirimler çerçevesinde geliştirmeye devam ediyoruz. Türk tarımına duyduğumuz sorumluluğun, makine üretmenin ötesinde olduğunu inanıyoruz. Türk çiftçisinin ihtiyacı doğrultusunda traktör üretiyor, üreticinin kullandığı traktörden tam verim almasını hedefliyoruz. Türkiye genelinde düzenlediğimiz tarla gösterileri ve ücretsiz bakım günleri ile traktörün doğru kullanımı hakkında çiftçi dostlarımızı bilgilendiriyor, katıldığımız tüm fuarlarda kendilerini can kulağı ile dinliyor, sorularını cevaplıyoruz. Bu fuarda ise diğer sektör fuarlarından farklı olarak, traktörün performansı hakkında sorularını cevaplamakla kalmayacak uygulamalı olarak gösterme imkanı da bulacağız” diye konuştu.

Türkiye’nin ilk açık alan uygulamalı fuarı olan ve bu yıl 13-16 Haziran tarihleri arasında Konya’da Bahri Bağdaş Uluslararası Tarımsal Araştırma Enstitüsü’nde gerçekleşecek Tarla Günleri’ne yaklaşık 40 bin ziyaretçinin gelmesi bekleniyor. Bu yıl Türkiye’de 4’üncüsü düzenlenen fuara Erkunt Traktör ilk kez katılıyor.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Erkunt Traktör Tarla Günleri’ne Katılacak
HABER YORUMLARI