Torku Jelifest

Ereğlispor Yönetimi Güven Tazeledi

  • Giriş Tarihi: 14.06.2015 16:15
  • Güncelleme Tarihi: 16:15
Ereğlispor Yönetimi Güven Tazeledi

Ereğlispor Kulübü Derneği’nin Olağan Genel Kurulu Ereğli Belediye Meclis Salonunda yapıldı. Kulüp Başkanı Mehmet Güngör yeniden başkanlığa getirilerek güven tazeledi.

Mutlu Akü

Mehmet Güngör yeniden başkanlığa getirilerek güven tazeledi.
Kulüp Başkanı Mehmet Güngör Başkanlığında gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul açılış ve yoklama ile başladı. Divan Kurulunun seçilmesinin ardından Yönetim Kurulu Faaliyet ve Denetim Kurulu Raporları okundu ve kabul edildi. Yönetim Kurulunca hazırlanan bütçe ve işletme hesapları görüşüldü ve kabul edilmesinin ardından Yönetim ve Denetim Kurullarının seçimi yapıldı.
Mehmet Güngör ve Şükrü Türdal’ın yarıştığı seçimde oy çokluğu ile Mehmet Göngör’ün listesi göreve getirildi. Mehmet Güngör’ün listesinde yer alan Hicabi Zorlu, Önder Akgün, Mehmet Ceyhan ve Türkay Özerdal Ereğli Spor Kulübü Derneği’nin yeni yönetiminde yer alan isimler oldu. Derneğe üye olmasına rağmen görevini yerine getirmeyen üyelerin üyelikten çıkarılması için yönetime yetki verilmesinin ardından olağan genel kurul dilek ve temennilerle sona erdi.
Ereğli Spor Kulübü Derneği Başkanı Mehmet Güngör genel kurul sonrası yaptığı açıklamada, derneğin amacının üyeleri belli bir çatı altında toplamak, dayanışmayı sağlamak, ilçe tanıtımına katkıda bulunmak, gençleri topluma kazandırmak, kardeşlik duygularını pekiştirmek olduğunu ifade ederek bu amaç çerçevesinde görevlerini ifa edeceklerini söyledi.
Geçtiğimiz sezon büyük bir başarı elde ederek takımı BAL ligine çıkardıklarını vurgulayan Güngör, bu başarının kazanılmasında başta Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven olmak üzere teknik kadro ve futbolcular ile Ereğlispor’a maddi manevi destek olan işadamları ile kendilerini yalnız bırakmayan taraftara teşekkür etti.
“Takımımızı en güzel yerlerde görmek hepimizin vazgeçilmez arzusudur” diye konuşan Güngör, önümüzdeki sezonda Ereğlispor olarak başarılı bir yıl geçirmek için çalışacaklarını ve taraftarın yüzünü güldüreceklerini sözlerine ekledi.> Yeni Meram >Spor > Ereğlispor Yönetimi Güven Tazeledi
HABER YORUMLARI