Ruşeym Torku

Ereğli’de çocuklar bisikletlerine kavuştu

  • Giriş Tarihi: 10.09.2018 12:04
  • Güncelleme Tarihi: 12:04
Ereğli’de çocuklar bisikletlerine kavuştu

Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven Konya Büyükşehir Belediyesi'nin 'Güle Oynaya Camiye Gel' projesi kapsamında hak kazanan çocukların bisikletlerini dağıtımını gerçekleştirdi.

Ereğli Belediye Başkanı Özkan Özgüven Konya Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Güle Oynaya Camiye Gel’ projesi kapsamında hak kazanan çocukların bisikletlerini dağıtımını gerçekleştirdi.

Proje hakkında değerlendirme yapan Başkan Özgüven: “Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay Bey’in güzel projelerinden biri olan ‘Güle Oynaya Camiye Gel’ kapsamında şehrimizden Binden fazla çocuğumuza bisikletlerini dağıttık. Çocuklarımız bisikletlerini trafik kurallara uyarak kullanacaklarına dair söz verdiler ve Uğur Başkan’a teşekkürlerini ilettiler. 4,5 yıldır Büyükşehir Belediyemizle birlikte önemli hizmetleri şehrimize kazandırdık. Alt yapı, kanalizasyon, asfalt gibi hizmetlerde rekor üzerine rekor kırmanın yanı sıra sosyal projelerle insanımıza dokunan güzel çalışmalar yaptık. Bu çalışmaların en değerlilerinden birisi olan geleceğimiz teminatı olan yavrularımıza namazı sevdirme adına yapılan bu güzel proje tamamlandı. Şehrimizde Binden fazla yavrumuz bisiklet almaya hak kazandı. Duyarlılık gösteren vatandaşlarımızı ve çocuklarımızı tebrik ediyoruz. Ayrıca Büyükşehir Belediye Başkanımız Uğur İbrahim Altay Bey başta olmak üzere bu projede emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Çocuklarımız bizim geleceğimiz diyen Özgüven: “Belediye olarak çocuklarımızı önemsiyor, onlara yönelik projeler üretiyoruz. Bu anlamda birçok önemli hizmeti Ereğli’mizde gerçekleştirdik. Çocuklarımızın yüzlerindeki tebessüm bizim mutluluk kaynağımızdır. Bundan sonraki süreçte de çocuklarımıza yönelik hizmetlerimizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Konya > Ereğli’de çocuklar bisikletlerine kavuştu
HABER YORUMLARI