Torku Jelifest

Erdoğan’dan Anıtkabir’de dikkat çeken mesaj

  • Giriş Tarihi: 29.10.2018 11:49
  • Güncelleme Tarihi: 11:49
Erdoğan’dan Anıtkabir’de dikkat çeken mesaj

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'daki yeni havalimanına ilişkin, "Cumhuriyetimizin 95'inci yıl dönümünü, dünyanın en prestijli projelerinden olan İstanbul'daki yeni havalimanımızın açılışını yaparak kutluyoruz. Bu tarihi açılış, Türkiye'nin, 95 yılda elde ettiği başarılarının da bir sembolüdür" dedi.

Mutlu Akü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul’daki yeni havalimanına ilişkin, “Cumhuriyetimizin 95’inci yıl dönümünü, dünyanın en prestijli projelerinden olan İstanbul’daki yeni havalimanımızın açılışını yaparak kutluyoruz. Bu tarihi açılış, Türkiye’nin, 95 yılda elde ettiği başarılarının da bir sembolüdür” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, beraberindeki devlet erkanıyla birlikte 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Anıtkabir’i ziyaret etti. Erdoğan Anıtkabir Özel defterine, “Bugün Cumhuriyetimizin 95’inci yıl dönümünü, dünyanın en prestijli projelerinden olan İstanbul’daki yeni havalimanımızın açılışını yaparak kutluyoruz. Ekonomimizi hedef alan saldırıların yoğunlaştığı bir dönemde gerçekleştirdiğimiz bu tarihi açılış, Türkiye’nin gücünün, kararlılığının 95 yılda elde ettiği başarıların bir sembolüdür. Ruhunuz şad olsun” yazdı.

Erdoğan Anıtkabir özel defterine şunları yazdı:

“TÜM ŞEHİTLERİMİZE ALLAH’TAN RAHMET DİLİYORUZ”
Aziz Atatürk; Cumhuriyetimizin ilanının 95’inci yıl dönümünde Türk milletini temsilen büyük bir gurur ve heyecanla manevi huzurundayız. Bu vesileyle siz ve silah arkadaşlarınız başta olmak üzere tüm gazilerimizi saygıyla yad ediyor, şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.

“CUMHURİYETİMİZİN YIL DÖNÜMÜNÜ EN PRESTİJLİ PROJEYLE KUTLUYORUZ”
Bugün Cumhuriyetimizin 95’inci yıl dönümünü, dünyanın en prestijli projelerinden olan İstanbul’daki yeni havalimanımızın açılışını yaparak kutluyoruz.

“TÜRKİYE’NİN 95 YILDA ELDE ETTİĞİ BAŞARILARIN SEMBOLÜDÜR”
Ekonomimizi hedef alan saldırıların yoğunlaştığı bir dönemde gerçekleştirdiğimiz bu tarihi açılış, Türkiye’nin gücünün, kararlılığının 95 yılda elde ettiği başarıların bir sembolüdür. Ruhunuz şad olsun. Cumhurbaşkanı Erdoğan Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktı. Ardından saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu.

TWİTTER HESABINDAN 29 EKİM MESAJI PAYLAŞTI
Erdoğan Twitter hesabından paylaştığı 29 Ekim mesajında ise şu ifadeleri kullandı:Aziz Milletimizin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını tebrik ediyor, Cumhuriyetimizin ilanının 95. yıl dönümünde, Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, İstiklal Harbimizin kazanılmasına ve yeni devletimizin kuruluşuna öncülük eden tüm kahramanlarımızı tazimle yad ediyorum.> Yeni Meram >Güncel > Erdoğan’dan Anıtkabir’de dikkat çeken mesaj
HABER YORUMLARI