kapat
Ruşeym Torku

Erdoğan, Yüzde 100 Futbol programına katılacak

  • Giriş Tarihi: 12.11.2017 12:59
  • Güncelleme Tarihi: 13:07
Erdoğan, Yüzde 100 Futbol programına katılacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, spor yorumcusu Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova'nın konuğu olarak Yüzde 100 Futbol Özel programına katılacak.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, spor yorumcusu Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova’nın konuğu olarak Yüzde 100 Futbol Özel programına katılacak.

Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen ve Murat Kosova’nın yer aldığı ‘Yüzde 100 Futbol’un bu akşam özel bir konuğu olacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, NTV ve NTV Spor’dan ortak yayınlanacak bu özel programda gündemdeki konularla ilgili yorumlarda bulunacak.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, saat 20.00’de başlayacak ‘Yüzde 100 Futbol Özel’de kendi spor hayatı ve spor gündemine dair konuşacak. Murat Kosova’nın sunacağı Rıdvan Dilmen’in de yorumlarıyla katılacağı programda; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın, Süper Lig’deki yabancı sınırlaması tartışmasından Türk Milli Takımı’na, kulüplerin durumlarından altyapılara ve olimpik spor branşlara kadar birçok konu hakkında açıklamalarda bulunması bekleniyor.> Yeni Meram >Güncel > Erdoğan, Yüzde 100 Futbol programına katılacak
HABER YORUMLARI