Torku Jelifest

Erdoğan Davutoğlu görüşmesi başladı

  • Giriş Tarihi: 9.06.2015 18:53
  • Güncelleme Tarihi: 18:58
Erdoğan Davutoğlu görüşmesi başladı

Başbakan Davutoğlu, Ak Parti Genel Merkezi'nde bazı üst düzey parti yöneticileri ve bakanlarla ayrı ayrı görüşmesinin ardından Cumhurbaşkanlığı Sarayı'na geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Başbakan Davutoğlu başta olmak üzere Bakanlar Kurulu'nun istifasını kabul etti.

Mutlu Akü

Cumhurbaşkanı Erdoğan Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda kabul etti. Seçim sonuçlarının masaya yatırılacağı kabulde, Başbakan Davutoğlu istifasını Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sundu ve istifa kabul edildi.

BAKANLAR KURULU’NUN İSTİFASI KABUL EDİLDİ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakanlar Kurulu’nın istifasını kabul etti.

Cumhurbaşkanlığından yapılan açıklamada, “Bugüne kadar geçen hizmetleri için teşekkürlerini ifade eden Sayın Cumhurbaşkanımız, Bakanlar Kurulu’nun yeni hükümet kurulana kadar göreve devam etmesini istemiştir” denildi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın, yeni hükümet kurulana kadar başbakanlık görevini Davutoğlu’nun yürütmesini isteyeceği gelen bilgiler arasında yer aldı.

Başbakan Davutoğlu, 17.35’te Cumhurbaşkanlığı Sarayı’na giriş yaptı. Görüşme 18.40 sularında sona erdi.> Yeni Meram >Güncel > Erdoğan Davutoğlu görüşmesi başladı
HABER YORUMLARI