Ruşeym Torku

Erdoğan AK Parti’nin başına mı dönüyor?

  • Giriş Tarihi: 13.06.2015 12:56
  • Güncelleme Tarihi: 12:56
Erdoğan AK Parti’nin başına mı dönüyor?

Bülent Arınç, katıldığı bir televizyon programında 'Erdoğan cumhurbaşkanlığından istifa eder ve partinin başına geçer mi?' sorusuna ‘Böyle bir şeyin konuşulması ayıp olur. AK Parti’nin başında zaten bir Genel Başkan var’ cevabını verdi.

Why Note!?

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, CNN TÜRK’te Hakan Çelik’in sorularını yanıtladı ve gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Çelik, Bülent Arınç’ a yönelttiği bir soruyla bomba bir iddiada bulundu. Ancak Bülent Arınç verdiği cevapla iddialara son noktayı koydu.

ERDOĞAN PARTİNİN BAŞINA GEÇER Mİ?
Hakan Çelik’in ‘Erdoğan cumhurbaşkanlığından istifa eder ve partinin başına geçer mi?’ sorusuna Arınç, “Bir defa böyle bir şeyin konuşulması ayıp olur. AK Parti’nin başında bir Genel Başkan var. Bana göre Davutoğlu çok başarılı bir performans gösterdi ve halkımıza sıcak geldi. Sonuç niye böyle derseniz? Onun başka nedenleri var. Onun Davutoğlu Ahmet Hoca profili Erbakan Hoca’dan sonra hoca olduğu için söylüyorum halkın benimsediği bir isim haline geldi. Genel Bakanlığı’nın devam edeceğini düşünüyorum. Ne sayın cumhurbaşkanının böyle bir niyeti vardır ne de partinin böyle bir ihtiyacı vardır diye düşünürüm” cevabını verdi.> Yeni Meram >Politika > Erdoğan AK Parti’nin başına mı dönüyor?
HABER YORUMLARI