Torku Jelifest

En iyi kamerası olan telefon hangisi?

  • Giriş Tarihi: 20.11.2015 7:04
  • Güncelleme Tarihi: 2:13
En iyi kamerası olan telefon hangisi?

2015 yılının akıllı telefon piyasasında özellikler arasında kamera kalitesi, çözünürlüğü artık önemli özellikler arasında gelmekte. En iyi kamera hangi telefonda ve özellikleri nelerdir sorularının cevapları haberimizde...

Akıllı telefon pazarında üzerinde durulan kriterlerden en önemlisi kamera. Kamera çekim kalitesi, çözünürlüğü, hızı ve daha bir çok faktör artık akıllı telefonların olmazsa olmazları arasında.

Günümüzde yeni bir telefon satın almadan önce araştırmalar yapar, piyasadaki modelleri kıyaslarız. Kamera özellikleri baktığımız telefonda olmazsa olmaz özelliklerimizdendir.

Peki 2015 yılında, bugüne kadar üretilmiş telefonlar arasında en iyi kamerası olan telefon hangisidir? Bu sorunun cevabını merak eden okuyucularımız için PhoneArena ekibi bir çalışma yapmış, PhoneArena ekibi iPhone 6s Plus,HTC One A9, Galaxy Note 5, Nexus 6pve LG G4’ü karşı karşıya getirmiş.

En iyi kamerası olan telefon değerlendirmesinde, HTC One A9 haricindeki diğer telefonlar ortalama olarak aynı puan aralıklarını tutturmayı başarmış durumda. SadeceOne A9 ortalamanın hayli altında kalıyor. Yine de yorum sizlerin.

en-iyi-kamerasi-olan-telefon-hangisi-2

 en-iyi-kamerasi-olan-telefon-hangisi-3


> Yeni Meram >Teknoloji > En iyi kamerası olan telefon hangisi?
HABER YORUMLARI