kapat
Ruşeym Torku

Emniyet Müdürü Kansere Yenildi

  • Giriş Tarihi: 19.06.2013 15:53
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Emniyet Müdürü Kansere Yenildi

İstanbul’da geçici görevli bulunan 4. Sınıf Emniyet Müdürü Ömer Alper Yurtseven, hayatını kaybetti. Yurtseven’in cenazesi memleketi Konya’da gözyaşları arasında toprağa verildi.

Iğdır İl Emniyet Müdürlüğü’nde şark görevini yaparken 2011 yılında geçici görevle İstanbul’da çalışmaya devam eden 4. Sınıf Emniyet Müdürü Ömer Alper Yurtseven, yakalandığı kanser hastalığına yenildi. Dün akşam hayatını kaybeden Yurtseven’in cenazesi memleketi Konya’ya getirildi. İstanbul ve Iğdır’da görev yapan Yurtseven, 3 ay ABD’nin Teksas eyaletinde eğitim almış ve 1 yıl da Birleşmiş Milletler adına Kosova’da görev yaptığı öğrenildi.
Yurtseven’in cenazesi bugün Hacı Fettah Camisi’ne getirildi. Öğle namazını müteakip düzenlenen cenaze törenine Konya İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, emniyet müdür yardımcıları, emniyet personeli, Yurtseven’in ailesi, akrabaları ve çok sayıda arkadaşı katıldı. Cenaze namazından sonra çevik kuvvet polisi, Yurtseven’in Türk Bayrağına sarılı tabutunu bir süre götürdü. Daha sonra törene katılanlar, Yurtseven’in naaşını omuzlarda Hacı Fettah Mezarlığı’na kadar götürdü. Yurtseven gözyaşları arasında okunan dualarla defnedildi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Emniyet Müdürü Kansere Yenildi
HABER YORUMLARI