Torku Jelifest

Elleri tireyince Kılıçdaroğlu çekti

  • Giriş Tarihi: 15.09.2015 3:36
  • Güncelleme Tarihi: 4:09
Elleri tireyince Kılıçdaroğlu çekti

Ankara’dan Bursa'ya giderken İnegöl ilçesinde mola veren CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İnegöl köftesi yiyerek, sevenleri ile bol bol selfie çekindi. Kendisi ile selfie çekinmek isteyen gencin elleri titreyince Kılıçdaroğlu telefonu alarak fotoğraf çekimini kendisi yaptı.

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere Başkent’ten Bursa’ya giderken İnegöl’de mola veren CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Zeynel İnegöl Köftecisi’nde CHP Bursa milletvekilleri ve İnegöl İlçe Teşkilatı yöneticileri tarafından karşılandı. İnegöl köftesini beğendiğini ifade eden Kılıçdaroğlu, yemek için gelen müşterilerle de tokalaşmayı ihmal etmedi. Basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularına yanıt vermeyen Kılıçdaroğlu, “Gündemle alakalı sormayın arkadaşlar. Gündem yoğun zaten” demekle yetindi.

Murat Kömürcü isimli genç de, yemek için geldiği Zeynel İnegöl Köftecisi’nde Kılıçdaroğlu’nu görünce yanına giderek selfie çekinmek istedi. Kılıçdaroğlu ile fotoğraf çekinmenin heyecanını yaşayan genç, birkaç sefer deneme yapmasına rağmen heyecandan elinin titremesi nedeniyle fotoğrafın bozuk çıktığını ifade etti. Bunun üzerine Kılıçdaroğlu, gencin telefonunu alarak selfie çekimini kendisi yaptı.> Yeni Meram >Politika > Elleri tireyince Kılıçdaroğlu çekti
HABER YORUMLARI