kapat
Ruşeym Torku

Elektrikçiler Odası’ndan KTO Başkanı’na Ziyaret

  • Giriş Tarihi: 1.07.2013 10:01
  • Güncelleme Tarihi: 23:18
Elektrikçiler Odası’ndan KTO Başkanı’na Ziyaret

Konya Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanlığı’na yeniden seçilen Selçuk Öztürk’e, Konya Elektrikçiler Odası tarafından hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirildi.

Konya Elektrikçiler Odası Başkanı Adil Yüknü, Yönetim ve Denetim Kurulu Üyeleri’yle birlikte KTO Başkanı Selçuk Öztürk’ü ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Ziyarette Konya Ticaret Odası’nda Elektrikçileri temsil eden Meslek Komitesi de hazır bulundu.
KTO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Öztürk, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Elektrikçiler Odası ile odamızda elektrikçileri temsil eden meslek komitesinin bu birlikte ziyaretini önemsiyorum. Aynı sektörde iki farklı kurum temsilcilerinin, birlikte olmaları elektrik sektörü açısından son derece önemli. Elektrikçiler Odası ile işbirliği içerisinde çalışmalarımız oldu. Ziyaret vesilesiyle bu birlik ve beraberliğin devam etmesini diliyorum” dedi.
Elektrikçiler Odası Başkanı Adil Yüknü de Konya Ticaret Odası’nın hizmet misyonunun yeni dönemde de artarak devam edeceğine inandığını belirterek, Başkan Öztürk ve yeni yönetimine başarı diledi. Konya Ticaret Odası’nın hizmetlerinin Konya açısından son derece önemli olduğunu dile getiren Yüknü, Elektrikçiler Odası olarak bütün kurum ve kuruluşlarla olduğu gibi Konya Ticaret Odası’yla da birlikte hizmet üretmeye devam etmek istediklerini sözlerine ekledi.


ETİKETLER

> Yeni Meram >Arşiv > Elektrikçiler Odası’ndan KTO Başkanı’na Ziyaret
HABER YORUMLARI