Torku Jelifest

Düğün Dernek filmi pahalıya patladı

  • Giriş Tarihi: 27.02.2016 16:52
  • Güncelleme Tarihi: 16:52
Düğün Dernek filmi pahalıya patladı

Altı milyon kişiyi sinema salonlarına çeken ‘Düğün Dernek: Sünnet’ filmi, Necati Akpınar’a çok pahalıya patladı

Ahmet Kural ile Murat Cemcir’in ‘Robinson Crusoe&Cuma’da oynamalarını Necati Akpınar’ın veto ettiği ortaya çıktı. ‘Düğün Dernek: Sünnet’in yapımcısı olan Akpınar, ikilinin aynı dönemde ikifilmde rol almasını istemedi.

ROLLERİ KILIÇ VE NYAMBI ALDI

Ünlü yapımcı, ‘Robinson’u canlandıracak Ahmet Kural ile ‘Cuma’yı oynayacak olan Murat Cemcir’in serbest kalması için Barakuda Film’e 1.5 milyon TL tazminat ödedi. İkilinin yerine rolleri Serhat Kılıç ile John Nyambi canlandırdı.

‘DÜMBÜLLÜ BENİ SAHNEDE DÖVDÜ’

Erhan Yazıcıoğlu polemik yaratacak! Türkiye Gençliğe Hizmet Vakfı’nın ‘Savaşa hayır, sanat savaşı yener’ paneline katılan Yazıcıoğlu, merhum tuluat sanatçısı İsmail Dümbüllü’nün kendisini tekme tokat dövdüğünü söyledi.

‘ANILARIM KÖTÜDÜR’

Dümmüllü’nün sanıldığı kadar iyi bir insan olmadığını dile getiren Yazıcıoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Kavuğu elden ele vasiyet olarak dolaştırılacak iyi bir insan değildi. Ona dair anılarım kötüdür. Beni sahnede tekme tokat dövüp seyircinin önünde küfretmişti.”

Hindistan’daki filminin çekimlerini tamamlayan Sermiyan Midyat, önceki akşam Cihangir’deydi. Filminin montajının sürdüğünü söyleyen yönetmen, yırtık eşofmanını soran gazetecilere “Ben de Hint fakiriyim” diyerek esprili bir karşılık verdi

Habertürk> Yeni Meram >Kültür-Sanat > Düğün Dernek filmi pahalıya patladı
HABER YORUMLARI