Torku Jelifest

Düğün Dernek ekibi Konya’da sevenleriyle buluşacak

  • Giriş Tarihi: 18.12.2015 7:35
  • Güncelleme Tarihi: 1:22
Düğün Dernek ekibi Konya’da sevenleriyle buluşacak

Düğün Dernek oyuncuları Konya'da sevenleriyle buluşacak.

İlk filmi Düğün Dernek ile yaklaşık 7 milyon izleyiciyi sinema salonlarına çeken başarılı ekip, Düğün Dernek 2 ( Düğün Dernek Sünnet ) filmi ile 4 Aralık’ta sinemaseverler ile buluştu. İlk haftasında 2 milyon 251 bin izlenmeye ulaşan filmin gişe hasılatı 25 milyon 856 bin 142 lira. Bu rakamlara göre, Düğün Dernek 2 Sünnet filmi vizyona gireli daha 2 hafta olmadan büyük bir başarıya imza attı.

Başrollerini Ahmet Kural, Murat Cemcir ve Rasim Öztekin’in paylaştığı ‘Düğün Dernek 2 Sünnet film ekibi 4 günde 4 şehir gezerek sevenler ile buluşuyor. Sivas, Köln ve Amsterdam’da yapılan seyircili gösterimlerden sonra Eskişehir, Bursa, İzmir ve Ankara’da halkla buluşan Kural-Cemcir ikilisi, 4 günde 4 şehir gezip 100 binin üzerinde izleyiciyle yüz yüze görüştü.

Ekip için özel olarak hazırlanan turne otobüsüyle 2 bin kilometrelik bir rotayı gezen ekip 18 Aralık Cuma günü özel gösterimle Konyalı hayranlarıyla buluşacak.

Düğün Dernek ekibi 18 Aralık Cuma günü saat 20:00’da Kulesite Avşar sinemalarında hayranlarıyla buluşacak. Çok eğleneceyuk, gelmeyene küseceyuk! sloganı ile Kulesite AVM’de olacak ekip 19Aralık’ta ise Antalya’da olacak.

dugun-dernek-ekibi-konyada-sevenleriyle-bulusacak-2

İŞTE DÜĞÜN DERNEK 2 SÜNNET FİLMİNİN FRAGMANI> Yeni Meram >Konya > Düğün Dernek ekibi Konya’da sevenleriyle buluşacak
HABER YORUMLARI