Torku Jelifest

Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den Düğün Dernek 3 müjdesi! – Düğün Dernek 3 ne zaman çıkıyor?

  • Giriş Tarihi: 11.12.2015 23:59
  • Güncelleme Tarihi: 0:03
Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den Düğün Dernek 3 müjdesi! – Düğün Dernek 3 ne zaman çıkıyor?

Düğün Dernek sünnet 2'nin özel gösterimi yapıldı. Murat Cemcir ve Ahmet Kural ortalığı kırdı geçirdi. İkili Düğün Dernek 3 filmi ne zaman çekilecek, Düğün Dernek 3 filmi ne zaman çıkıyor sorularını da yanıtladı.

3 Aralık 2015 tarihinde vizyona giren Düğün Dernek 2 sünnet filmi rekorlar kırıyor, izleyicisi ile buluştuğu günden bu yana ilk filmindeki izleyici rekorunu kıran Düğün Dernek 2 Sünnet filminin Özdilek AVM’deki özel gösteriminde, oyuncular salonları dolaşıp “Kaçak izleyici var mı? Bilet kontrolü yapıyoruz” diyerek herkesi güldürdü.

Murat Cemcir ve Ahmet Kural‘dan sürpriz bir de film açıklaması geldi. Düğün Dernek 3 filminin müjdesini veren ikili, filmin adının Çalgı Çengi ya da Düğün Dernek 3 olacak.

Peki Çalgı Çengi ve ya Düğün Dernek 3 ne zaman çıkıyor?

Düğün Dernek 3 ya da Çalgı Çengi 2 ismi ile çıkacak filmin yaza çekileceğini söyleyen oyuncular, seyircinin nabzına göre filmlerin devamının geleceğini söyledi.

Ahmet Kural, Düğün Dernek 2 filminin başarısı için ise “Kısa sürede masrafları çıkardık. Biz evde para tutmuyoruz, bunu da buradan açıklayalım” şeklinde konuştu.

dugun-dernek-3-ne-zaman-cikiyor-dugun-dernek-sunnet-2-ozel-gosterimi-yapildi-2

Düğün Dernek 2 Sünnet filminde Ne Olmuştu?

Düğün Dernek 2’de oğlunun düğününü yapan İsmail, torununda sünnetini yapmaya karar veriyor ve macera başlıyor. Tüpçü Fikret ve Çetin serinin ilk filminde olduğu gibi İsmail Abilerini bu yolda yanlız bırakmıyorlar ve destek olarak sünnetin gerçekleşmesini sağlıyorlar.

Düğün Dernek 2 Sünnet – Fragman

Düğün Dernek 2 Sünnet filmi rekora koşuyor



> Yeni Meram >Magazin > Ahmet Kural ve Murat Cemcir’den Düğün Dernek 3 müjdesi! – Düğün Dernek 3 ne zaman çıkıyor?
HABER YORUMLARI