Torku Jelifest

Düğün Dernek 2 Yumurtanın Sarısı Şarkısı – Düğün Dernek Sünnet Filmindeki Şarkı

  • Giriş Tarihi: 28.11.2015 0:11
  • Güncelleme Tarihi: 0:33
Düğün Dernek 2 Yumurtanın Sarısı Şarkısı – Düğün Dernek Sünnet Filmindeki Şarkı

Düğün Dernek filminin ilkinde 'Dım Dım Yar' şarkısı ile stüdyoya giren Ahmet Kural ve Murat Cemcir'in Düğün Dernek Sünnet filminde söyledikleri yeni şarkı yayınlandı.

Düğün Dernek serisinin ikinci filmi olan Düğün Dernek 2 – Düğün Dernek Sünnet filmi 4 aralıkta izleyicisi ile buluşuyor. Başrollerini AhmetKural ve Murat Cemcir’in oynadığı filmin merakla beklenen şarkısı yayınlandı. Vizyona girmesine sayılı günler kala, heyecan doruktayken fragmanlarının ardından şarkısı tıklanma rekoru kırıyor.

Düğün Dernek filminde okuduları ‘Entarisi Dım Dım Yar’ şarkısı ile filmden sonra da ses getiren ünlü ikilinin yeni şarkısı ise ‘Yumurtanın Sarısı’ oldu.

Düğün Dernek 2 : Sünnet filminin yapımı yönetmenliği ve senaristliğini Selçuk Aydemir’in üstlendiği komedi filminde, Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Şinasi Yurtsever yer almaktadır.

Düğün Dernek 2 : Sünnet filminde ‘İlkinden daha çok eğleneceyuk’ sloganıyla stüdyoya giren Ahmet Kural ve Murat Cemcir ikilisi hem şarkı söyledi, hem göbek attı.

dugun-dernek-2-yumurtanin-sarisi-sarkisi-dugun-dernek-sunnet-filmindeki-sarki-2

İŞTE DÜĞÜN DERNEK 2 SÜNNET ‘ YUMURTANIN SARISI’ KLİBİ

DÜĞÜN DERNEK 2 SÜNNET KONUSU

İzleyici rekorları kıran Düğün Dernek macerası son sürat devam ediyor. İlk filmde oğlunu evlendiren İsmail, ikinci filmde torununu sünnet ettirme telaşına giriyor. Eski takım bir araya geliyor, başını olmadık belalara sokuyor, sünnet düğünü şehir çapında bir hadise halini alıyor.
Selçuk Aydemir, yazıp yönettiği ikinci film “Düğün Dernek 2: Sünnet”te de seyirciyi bir an kahkahasız bırakmayacak. İşler karışacak, acele düğüne aşk bile karışacak ve o sünnet illa ki yapılacak!

SAYFA 1 2


> Yeni Meram >Kültür-Sanat > Düğün Dernek 2 Yumurtanın Sarısı Şarkısı – Düğün Dernek Sünnet Filmindeki Şarkı
HABER YORUMLARI